موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/106881 :کد

سعید اوحدی

اعلام اعتبارویزای اربعین

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۴
تعداد بازدید : ۳۰۱   
 تحلیل ایران -اعلام اعتبارویزای اربعین

رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به اینکه ویزای اربعین تا۲۰ روز در کشور عراق اعتبار دارد، از زائران خواست به هیچ عنوان بدون داشتن گذرنامه و ویزا به مرز مراجعه نکنند.

 رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به اینکه ویزای اربعین تا۲۰ روز در کشور عراق اعتبار دارد، از زائران خواست به هیچ عنوان بدون داشتن گذرنامه و ویزا به مرز مراجعه نکنند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مهر ، سعید اوحدی در بازدید از مرز مهران گفت: حجم وسیعی از زوار، مرز مهران را برای تردد خود برگزیده‌اند و مسئولان امر نیز امکانات لازم را برای پذیرایی از آنان مهیا کرده‌اند.وی گفت: زوار به هیچ عنوان بدون داشتن گذرنامه و ویزا به مرز مراجعه نکنند چون از ورود آنان به عراق ممانعت می‌شود.


رئیس سازمان حج و زیارت کشور ادامه داد: در حال حاضر شرایطی در ایلام فراهم شده تا برای زوار به صورت یک روزه ویزا صادر شود و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.وی با اشاره به اعتبار ۲۰ روزه روادید در کشور عراق، گفت: با وجود اینکه حجم تردد زائران در مرز مهران سنگین و ازدحام جمعیت در این مرز نسبت به دیگر مرزهای کشور بیشتر است اما مرز از هر دو طرف رفت و برگشت، در حال حاضر آزاد است.


اوحدی اضافه کرد: تمهیدات لازم برای سفر زوار به کربلای معلی اندیشیده شده و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.وی افزود: زائران به مدت دو هفته از مرز خارج می شوند و می خواهند در مدت سه روز به کشور بازگردند که توصیه می کنیم به دلیل ازدحام جمعیت در سه روز پس از اربعین، برای بازگشت عجله نکنند.رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: در حال حاضر تردد در مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چزابه در جریان است، با وجود حجم کثیری از زوار اما ترافیک در مسیرهای سه گانه روان بوده و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد. 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :