موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/107119 :کد

آیفون

آیفون های ۶ و ۶ اس کاربران چینی ناگهان خاموش می‌شوند

  پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۷
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -آیفون های ۶ و ۶ اس کاربران چینی ناگهان خاموش می‌شوند

کاربران چینی دل خوشی از سامسونگ و نحوه فراخوانی گوشی‌های معیوب گلکسی نوت ۷ توسط این شرکت ندارند و اکنون این داستان درباره شرکت اپل تکرار شده است.

کاربران چینی دل خوشی از سامسونگ و نحوه فراخوانی گوشی‌های معیوب گلکسی نوت 7 توسط این شرکت ندارند و اکنون این داستان درباره شرکت اپل تکرار شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، به دلیلی نامشخص گوشی‌های آیفون 6 و آیفون 6 اس کاربران چینی ناگهان خاموش می‌شوند، به نظر می‌رسد که این مشکل ارتباطی با باتری گوشی ندارد چون این اتفاق حتی زمانی که هنوز 50 درصد از شارژ باتری باقی مانده نیز می‌افتد.

باز هم مشخص نیست که چرا این اتفاق تنها برای گوشی‌های آیفون 6 و 6 اس اتفاق می‌افتد و نسخه‌های پلاس دچار این مشکل نشده‌اند. علاوه بر این هنوز گزارشی درباره مشکلی مشابه در سایر نقاط جهان گزارش نشده و تنها کاربران چینی با این مشکل رو به رو شده‌اند.

گوشی‌های هوشمند هر از چند گاهی دچار چنینی مشکلاتی می‌شوند اما اینکه این مشکلات تنها به مدل‌های خاص و کشورهای خاص محدود باشد، کمی عجیب است.

در حال حاضر تنها می‌توان این طور تصور کرد که یک مشکل نرم افزاری روی نسخه‌های چینی آیفون‌های اپل تاثیر گذاشته است، اما مشکل هرچه باشد سازمان China Consumers Association این موضوع را با اپل در میان گذشته و در حال بررسی آن است. به گفته کاربران گوشی‌های خاموش شده تنها زمانی روشن می شوند که به شارژر متصل شوند.

تابناک نوشت: این در حالی است که به تازگی داغ کردن یک آیفون 7 در حال شارژ منجر به سوختگی درجه دو یک زن باردار شده و آیفون 7 پلاس یکی از کاربران چینی نیز پس از برخورد با زمین منفجر شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :