موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/107178 :کد

مسئول نمایندگی بعثه رهبری

از ۷۵۰ موکب عراقی تکریم و تقدیر به عمل امد

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۲۹۸   
 تحلیل ایران -از ۷۵۰ موکب عراقی تکریم و تقدیر به عمل امد

مردم عراق در اربعین حسینی میزبانی بسیار کریمانه‌ای از زائران حسینی دارند و به همین منظور از ۷۵۰ موکب عراقی به نمایندگی از موکب‌های حسینی این کشور تقدیر و تکریم شدند.

مردم عراق در اربعین حسینی میزبانی بسیار کریمانه‌ای از زائران حسینی دارند و به همین منظور از 750 موکب عراقی به نمایندگی از موکب‌های حسینی این کشور تقدیر و تکریم شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام نجف نجفی امروز (جمعه) گفت: با ستودن تلاش موکب‌های عراقی و مردم این کشور در میزبانی از زائران حسینی افزود: میزبانی مردم عراقی از زایران حسینی بسیار مخلصانه، کریمانه و ستودنی است.


وی ادامه داد: مسئولیت اجرای طرح تکریم مسئولان موکب‌های عراقی توسط کمیته فرهنگی ستاد اربعین حسینی اجرا شد.


نجفی با بیان اینکه تقدیر و تکریم مسئولان موکب‌های عراقی در سال‌های آینده گسترده‌تر خواهد شد، افزود: از مسئولان موکب‌های عراقی با یک جلد کلام‌الله مجید، تقدیرنامه و پرچم مزین به شعار «انی احامی ابدا عن دینی» (من هرگز از دینم دست برنمی‌دارم)، تقدیر شد.

 

سرکنسول ایران در کربلا نیز اعلام کرد که در اربعین امسال، با هماهنگی نیروهای بسیج مردمی کربلا، سه هزار خانه به ظرفیت 100 هزار نفر، برای زائران ایرانی سازماندهی شده است.

 

البته این تعداد خانه، به غیر از منازل و موکب‌هایی است دیگر مردم کربلا پذیرای زائران هستند.


ایرنا نوشت: براساس آخرین آمار اعلام شده تا چهارشنبه شب این هفته، برای بیش از یک میلیون و 950 هزار زائر ایرانی، روادید صادر شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :