موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/107210 :کد

سوریه

تقویت کمربند امنیتی فرودگاه«حلب»

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -تقویت کمربند امنیتی فرودگاه«حلب»

نیروهای ارتش سوریه به عملیات خود علیه گروه‌های تروریستی محاصره شده در محله‌های شرقی حلب برای چهارمین روز پیاپی ادامه دادند و همزمان کمربند امنیتی اطراف فرودگاه این شهر را هم تقویت کردند.

نیروهای ارتش سوریه به عملیات خود علیه گروه‌های تروریستی محاصره شده در محله‌های شرقی حلب برای چهارمین روز پیاپی ادامه دادند و همزمان کمربند امنیتی اطراف فرودگاه این شهر را هم تقویت کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، یک منبع میدانی در حلب گفت نیروهای ارتش سوریه حملات خود را بر مواضع تروریست‌ها در محله‌های شرقی و به طور مشخص بر مناطق  بستان القصر،  دوار الجندول، صلاح‌الدین و المدینه‌القدیمه متمرکز کرده‌اند که این مناطق، محورهای نبرد ارتش قلمداد می‌شود که مواضع تروریست‌ها را هدف قرار می‌دهد.


به گفته این منبع، عملیات ارتش به طور خاص با هدف گسترش کمربند امنیتی فرودگاه بین ‌المللی حلب ادامه دارد به طوری که ارتش مواضع تروریست‌ها در محله‌های شرقی را از سمت فرودگاه هدف قرار می‌دهد، چرا که تروریست‌ها با موشک‌های گراد به این مکان شلیک می‌کنند.


جنگنده‌های ارتش تا کنون در عملیات ارتش در محله‌های شرقی با هدف حفظ جان غیرنظامیانی که گروگان گروه‌های تروریستی شده‌اند، شرکت نکرده‌اند و ارتش به حملات توپخانه‌ای به مواضع تروریست‌ها و به طور مشخص بر نقاط درگیری مستقیم با آنها بسنده کرده است.


این در حالی است که تکفیری‌ها از داخل محله‌های شرقی، محله‌های غربی حلب را با موشک و کپسول‌های انفجاری هدف قرار می‌دهند که تا کنون به شهید و زخمی شدن شمار زیادی از مردم منجر شده است.


تسنیم نوشت : خبر دیگر این‌که،‌تروریست‌های تکفیری، 6 غیرنظامی ساکن محله‌های شرقی را که خواستار خروج از این محله‌ها و رفتن به گذرگاه‌های تعیین شده از سوی دولت سوریه بودند، با گلوله هدف قرار داده و آنها را به قتل رساندند، انتظار می‌رود امروز تظاهرات گسترده‌ای در حلب در محله‌های شرقی حلب بر ضد گروه‌های تروریستی تکفیری برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :