موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/107214 :کد

امنیت

وزیر اطلاعات:هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۸
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -وزیر اطلاعات:هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم

وزیر اطلاعات گفت: نیروی انتظامی در خلق حماسه اربعین نقش موثر و محوری دارد و با تلاش مرزبانان هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم.

وزیر اطلاعات گفت: نیروی انتظامی در خلق حماسه اربعین نقش موثر و محوری دارد و با تلاش مرزبانان هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سید محمود علوی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران، در نشست با فرمانده مرزبانی افزود: نیروی انتظامی از ابتدای حماسه بزرگ اربعین در راستای خدمت رسانی به زائران، تامین و توسعه امنیت نقش آفرین بوده و این مهم بر هیچ کسی پوشیده نیست و با وجود مرزبانان غیور و همه دستگاه های مسئول، هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم.


وزیر اطلاعات با بیان اینکه ناجا در خلق حماسه اربعین نقش موثر و محوری دارد، ادامه داد: استقبال و حضور میلیونی مردم در مراسم پیاده روی اربعین سرور و سالار شهیدان(ع) مایه افتخار و مباهات است، این استقبال بی نظیر باعث شده ظرفیت مرز زمینی عراق در مهران لبریز و تکمیل شود.


حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات عصر پنجشنبه با حضور در مرز مهران از موکب های خدمات رسان و روند بازگشت زائران به کشور بازدید کرد.


وزیر اطلاعات در این بازدید که محمدرضا مروارید استاندار ایلام وی را همراهی می کرد، از روند خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مطلع شد.


بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام تاکنون بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند.


این قطعه از میهن اسلامی بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.


مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

**زوار از مرز چزابه و شلمچه تردد کنند


فرمانده مرزبانی ناجا نیز در این دیدار گفت: به دلیل ازدحام جمعیت و حجم تردد زوار از مرز مهران و با تصمیم مسئولان عراقی، پایانه مرزی مهران از سمت کشور عراق بسته شده و تا اطلاع ثانوی تردد فقط از مرزهای شلمچه و چزابه امکان پذیر است.


سردار قاسم رضایی افزود: زواری که روادید ندارند به هیچ وجه اجازه خروج از کشور به آنها داده نمی شود و تردد فقط با داشتن گذرنامه و ویزای قانونی امکان پذیر است.


ایرنا نوشت : وی گفت با تلاش و کوشش مرزبانان، امنیت مطلوبی در مرزهای کشور حاکم است و هیچ گونه دغدغه امنیتی نداریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :