موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/107301 :کد

تفحص از شهرداری

اولین جلسه تفحص از شهرداری تهران هفته آینده برگزار می‌شود

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -اولین جلسه تفحص از شهرداری تهران هفته آینده برگزار می‌شود

نماینده مردم تهران از برگزاری اولین جلسه بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در روز یک‌شنبه هفته آینده خبر داد.

نماینده مردم تهران از برگزاری اولین جلسه بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در روز یک‌شنبه هفته آینده خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران علیرضا رحیمی  اظهار کرد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس هفته آینده شهردار تهران در کمیسیون عمران حاضر می‌شود تا در جلسه‌ای با حضور متقاضیان تفحص از شهرداری تهران به موارد مطروحه پاسخ داده و تقاضاکنندگان نیز نظراتشان را مطرح کنند.


وی توضیح داد: طبق آیین‌نامه این جلسه صرف استماع نظرات دو طرف است و بعد از آن کمیسیون به بررسی تقاضای تفحص پرداخته و در نهایت رأی‌گیری می‌کند. البته کمیسیون باید نظر نهایی خود مبنی بر تصویب تفحص یا رد آن را به هیأت رئیسه جهت ارائه گزاش در صحن علنی بدهد.


نماینده تهران در ادامه با یادآوری دلیل طولانی شدن برگزاری جلسه بررسی تقاضای تفحص در کمیسیون عمران، گفت: اعضای کمیسیون عمران شبهه آیین‌نامه‌ای را مطرح کردند مبنی بر اینکه به دلیل وجود پرونده قضایی درباره موضوع واگذاری املاک توسط شهرداری تهران و تحقیقات اعمال شده امکان تفحص در این موضوع وجود ندارد، شبهه‌ای که از همان ابتدا متقاضیان تفحص آن را وارد نمی‌دانستند و به همین دلیل دیداری با رئیس مجلس برای اطمینان از روند عادی برگزاری مقدمات تفحص در کمیسیون عمران انجام شد.


ایسنا نوشت : وی در پایان گفت در این دیدار رئیس مجلس به موضوع ادامه تفحص و عادی بودن روند برگزاری آن اشاره کردند که با توجه به نظر ایشان پیش‌بینی می‌شود که جلسه استماع نظرات طرفین هفته آینده برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :