موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/107341 :کد

تمجید رئیس جمهور مصر از ترامپ

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -تمجید رئیس جمهور مصر از ترامپ

رئیس‌جمهور مصر پیش‌بینی کرد که در دوره دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، روابط قاهره و واشنگتن تقویت شود.

رئیس‌جمهور مصر پیش‌بینی کرد که در دوره دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، روابط قاهره و واشنگتن تقویت شود.
 به گزارش تحلیل ایران به نقل از المنار، عبدالفتاح السیسی رئیس‌جمور مصر ضمن تمجید از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا پیش‌بینی کرد که در دوره وی روابط قاهره و واشنگتن تقویت شود.

وی در مصاحبه با یک خبرگزاری پرتغالی گفت: من شخصا برای ترامپ احترام قائلم و معتقدم که وی به مسائل منطقه بیشتر پایبند خواهد بود.السیسی با بیان اینکه ترامپ حوادث تمام منطقه و آنچه در مصر روی می‌دهد را به صورت عمیق درک می‌کند، گفت: من پیش‌بینی می‌کنم که روابط ما با آمریکا تقویت شود.


رئیس‌جمهور مصر که سپتامبر گذشته با ترامپ در نیویورک دیدار کرده بود، ضمن کم اهمیت جلوه دادن سخنان اخیر رئیس‌جمهور منتخب آمریکا درباره جلوگیری از ورود مسلمانان به آمریکا و یا اعمال محدودیتهای بیشتر در این راستا گفت: باید بین اظهاراتی که در چهارچوب تبلیغات انتخاباتی مطرح می‌شود و اداره واقعی هر شخصی بعد از رسیدن به رئیس‌جمهوری فرق قائل شویم.


مشرق نوشت: السیسی اولین رئیس‌جمهور عربی بود که پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را تبریک گفت.مصر پس از رژیم صهیونیستی بزرگترین دریافت کننده کمک‌های مالی و نظامی آمریکا به شمار می‌رود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :