موضوعات ‌مرتبط: ورزشی اسنوکر

a/107391 :کد

فدراسیون بولینگ:

کسب سه پیروزی ایران در دور نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان

  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -کسب سه پیروزی ایران در دور نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان

نمایندگان ایران در نخستین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در قطر موفق به کسب سه پیروزی در مرحله گروهی شدند.

نمایندگان ایران در نخستین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در قطر موفق به کسب سه پیروزی در مرحله گروهی شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، این رقابت ها از روز گذشته در سه بخش زنان، مردان و پیشکسوتان آغاز شده است و تاکنون نمایندگان ایران به سه پیروزی دست یافتند.

نتایج این رقابت ها به شرح زیر است:
جهانگیر حبیب زاده دهکردی 0– یان اینگی اگیسون 3
حامد ذره دوست 4– ماریس ولاژ2
امیر سرخوش4 – انخجار گال انخباتار 4
اکرم محمدی 0– پائولا جاج 3
سهیل واحدی 4– آرنک نورجا 1
سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش مردان، اکرم محمدی در بخش زنان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی، علی بصیری در بخش پیشکسوتان به این رقابت ها اعزام شده اند.
فرهاد حق یاران و محمد اسکندری قضاوت داوری این رقابت ها را برعهده دارند.
همچنین آرمان دیناروند امروز- یکشنبه برابر درجان ماکنوری (آلبانی)، امیر سرخوش مقابل ماریوس کلیتو (قبرس) و حامد ذره دوست در مصاف مارسین نیژکه (لهستان) به میدان می روند.
علی بصیری مقابل ناوین پروانی ( پاکستان) و اکرم محمدی تنها بانوی شرکت کننده ایرانی در این رقابت ها برابر جسیکا وودز (استرالیا) صف آرایی می کنند.
جهانگیر حبیب زاده و سهیل واحدی نیز به مصاف محمد الجوآکر (امارات) و توری جنسون (ایسلند) می روند.
همچنین در گروه A پانکاج ادوانی، حامد ذره دوست، مارسین نیچکه، ماریس وولاژ، ویکتور سارکیس و در گروه D امیر سرخوش، لاکی واتنانی، آندریاس پلونر، ماریوس کلتیو، انخجارگال انخباتار حضور دارند.
سهیل واحدی، بابر مسیح، تتسو کیوواتا، توری جنسون، آرنس نورجا در گروه M و مانان چاندرا، آرمان دیناروند، چی کئونگ چان، درجان مکنوری، سیگوردور کریستانسون در گروه Xرقابت های اسنوکر قهرمانی قرار دارند.
اکرم محمد امینی، سیریپا پورن نیوآنتاخامجان، جسیکا وودز، پائولا جاج، الکساندرا بوگاتیروا، سومان یان نیز در گروه B این رقابت ها حضور دارند.
محمد الجوآکر، یان اینگی آگیسون، شان گورمان، آندره ویل، جهانگیر حبیب زاده، آمیتاب ست نیز در گروه B پیشکسوتان و تام ادریسکول، ناوین پروانی، احمد جلال، علی بصیری، پالمی اینارسون در گروه R قرار گرفته اند.
این رقابت ها روز 9 آذرماه پایان می یابد.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :