موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/107487 :کد

وزارت خارجه سوریه

پیام اعتراضی وزارت خارجه سوریه به سازمان ملل

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۰۷:۳۷
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -پیام اعتراضی وزارت خارجه سوریه به سازمان ملل

وزارت خارجه سوریه در پی حمله خمپاره‎ای تروریست‎ها به دو مدرسه در حلب، دو نامه اعتراضی برای دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت ارسال کرده است.

وزارت خارجه سوریه در پی حمله خمپاره‎ای تروریست‎ها به دو مدرسه در حلب، دو نامه اعتراضی برای دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت ارسال کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، وزارت خارجه سوریه امروز با ارسال دو نامه به سازمان ملل و شورای امنیت، حمله خمپاره‎ای تروریست‌ها به دو مدرسه در حلب را که به کشته شدن 10 دانش‌آموز سوری منجر شد، به شدت محکوم کرد.

 
وزارت خارجه سوریه تاکید کرد که «ادامه جنایت‎های تروریستی نشان می دهد که حمایت از تروریسم به یک سیاست راسخ در رفتارهای بین المللی تبدیل شد و شورای امنیت نیز ارتکاب جنایت تروریست‎ها را بدون محکوم کردن آن، توجیه می‎کند.»
 
در ادامه بیانیه آمده است که سوریه امیدوار است که حمایت تروریست و کمک مالی به تروریست‎هایی که مدارس و بیمارستان‎ها را هدف قرار می دهند، متوقف شود.
 
وزارت خارجه سوریه تاکید کرد که ملت سوریه و دیگر ملت های جهان نسبت به اقدامات جنایت آمیزی که تروریست ها انجام می دهند و به تبلیغات منفی که مسئولان غرب و رسانه‎های حامی تروریسم انجام می دهند، راضی نیستند.
 
فارس نوشت : عناصر تروریستی تکفیری صبح امروز دو مدرسه در حلب را هدف حمله خمپاره ای قرار دادند که به دنبال آن 10 نفر از دانش آموزان کشته و بیش از 50 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :