موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/107542 :کد

علی مطهری

علی مطهری از مسئول قضایی مشهد شکایت کرد

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -علی مطهری از مسئول قضایی مشهد شکایت کرد

وکیل مدافع علی مطهری از ثبت شکایت موکلش از مسئول قضایی در استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد به دلیل لغو سخنرانی اش در مشهد خبر داد.

وکیل مدافع علی مطهری از ثبت شکایت موکلش از مسئول قضایی در استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد به دلیل لغو سخنرانی اش در مشهد خبر داد.

 

به  گزارش تحلیل ایران، مصطفی ترک همدانی گفت: با اشاره به لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، گفت: صبح امروز شکایتی علیه مقام مسئول قضایی در استان خراسان رضوی و شهرستان مشهد، تنظیم و به مرجع قضایی دادسرای کارکنان دولت تهران تحویل شد.


وی افزود: در پی اقدام غیرقانونی یک مسئول قضایی در استان خراسان رضوی، شکایتی به وکالت از  علی مطهری تنظیم و به دادسرای صالحه تقدیم شده است.


وکیل مطهری با اشاره به شکایت دیگر موکلش گفت: دستگاه قضایی در پرونده  شکایت  علی مطهری در شهر شیراز به خوبی رسیدگی ها را  به انجام داد و حتی دادستان وقت عمومی و انقلاب شیراز با دقت و وسواس لازم توانست تقریبا اکثر مقصران و متهمان را شناسایی و به دادگستری تحویل دهد  اما متاسفانه یک مقام قضایی در استان خراسان رضوی، خود مانع اجرای قانون اساسی و آزادیهای فردی و اجتماعی شده و همین موجب اخلال در حقوق فردی و اجتماعی موکل نیز شد.


همدانی تصریح کرد: موکل من در مشهد نتوانست از حقوق خود بهره ببرد و ناچار از عدم حضور در محل اقامت شد و بازگشت.


ایرنا نوشت: با توجه  به اینکه پرونده در حال تحقیقات مقدماتی است از بیان جزییات قانونا معذورم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :