موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/107549 :کد

حریق در میدان راه آهن

حریق در میدان راه آهن

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۳۳۸   
 تحلیل ایران -حریق در میدان راه آهن

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق انبار یک رستوران در میدان راه‌آهن خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق انبار یک رستوران در میدان راه‌آهن خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید جلال ملکی گفت در ساعت 10:34 صبح امروز یک مورد حادثه حریق به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان 3 ایستگاه را به همراه تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در میدان راه آهن، ابتدای خیابان ولیعصر اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در انبار متعلق به یک رستوران رخ داده و شعله‌های آتش تمام فضای 250 متر مربعی این رستوران را در برگرفته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به رستوران و یک گاراژ در مجاور انبار بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل عملیات خود برای اطفای حریق را از چند جهت آغاز کرده و دقایقی بعد از توسعه و سرایت آن به اماکن مجاور جلوگیری کردند.

ملکی از تخریب سقف این گاراژ به دلیل شدت حریق خبر داد و افزود: داخل گاراژ مملو از مواد غذایی بود که کاملا سوخته و در آتش از بین رفت.

وی با اشاره به اطفای کامل حریق از سوی آتش‌نشانان، اظهارکرد:‌این حادثه مورد مصدوم نداشت و رقم دقیق خسارت آن و همچنین علت وقوع حادثه در دست بررسی است.

ایسنا نوشت: به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آتش‌نشانان در حال حاضر عملیات لکه‌گیری را آغاز کرده و پس از ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه خواهند داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :