موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش

a/107616 :کد

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور

امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور

  ﺳﻪشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۳۷۰۲۱   
 تحلیل ایران -امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوم آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز دوم آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اقدام کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران  حسین توکلی گفت‌ : با اعلام این مطلب اظهار کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1395 ساعت 24 امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری پایان می‌پذیرد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: بدیهی است آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjash.org مراجعه و با رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه‌های منتشره در این سازمان در صورت واجد شرایط بودن به انتخاب حداکثر 50 رشته کد محل اقدام و کد رشته‌ محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند.

 

دکتر توکلی همچنین خاطر نشان کرد: داوطلبانی که قبلا نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند برای ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی در این مهلت تعیین شده اقدام کنند.

 

ایسنا نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد تا ساعت 8 صبح امروز سه شنبه دوم آذرماه جاری تعداد 20 هزار و 366 داوطلب در این مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب رشته نموده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :