موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/107773 :کد

حزب الله لبنان

پیروزی مقاومت بر اسرائیل و تکفیری‌ها عامل ثبات لبنان است

  چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -پیروزی مقاومت بر اسرائیل و تکفیری‌ها عامل ثبات لبنان است

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان تأکید کرد که پیروزی مقاومت بر اسرائیل و گروه‌های تکفیری راه را برای برقراری ثبات در لبنان باز کرد.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان تأکید کرد که پیروزی مقاومت بر اسرائیل و گروه‌های تکفیری راه را برای برقراری ثبات در لبنان باز کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، به نقل از پایگاه خبری العهد، نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان در دیدار با کمال شاتیلا، رئیس حزب کنگره مردمی و هیئت همراهش گفت: پیروزی مقاومت در برابر اسرائیل و تکفیری‌ها همان چیزی است که مسیر ثبات در لبنان را هموار کرد و زمینه را برای کارآمدسازی نهادهای قانون اساسی فراهم و آتش بحران‌های اطراف را دور کرد.


وی بر لزوم استفاده از این فرصت و ادامه مبارزه و حفظ اتحاد و حمایت از معادله "ارتش، مردم و مقاومت" و تلاش برای حفظ لبنان در برابر توطئه‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه تأکید کرد.


ایسنا نوشت : نعیم قاسم گفت حزب‌الله لبنان خواهان به جریان افتادن فعالیت دولت و نهادهای کشور است. همین مسئله در تحقق دستاورد ریاست‌جمهوری و انتخاب میشل عون به عنوان رئیس‌جمهور لبنان نقش داشت. حزب‌الله در تسهیل تشکیل دولت از زاویه مشارکت تمامی گروه‌های جامعه نقش ایفا می‌کند. ستون آغاز دوره جدید تشکیل دولت وحدت ملی و فراگیری است که همگان در آن مشارکت داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :