موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/107915 :کد

وزیر ارتباطات

سفر وزیر ارتباطات به اندونزی

  پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -سفر وزیر ارتباطات به اندونزی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف آماده سازی اسناد همکاریهای دوجانبه اقتصادی میان ایران و اندونزی به جاکارتا سفر کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف آماده سازی اسناد همکاریهای دوجانبه اقتصادی میان ایران و اندونزی به جاکارتا سفر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، محمود واعظی برای شرکت در دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و اندونزی به جاکارتا سفر کرد.


وی به عنوان رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور، با هدف آماده سازی اسناد همکاریهای دوجانبه به اندونزی سفر کرده است. این اسناد قرار است همزمان با سفر رئیس جمهوری اندونزی به ایران، میان دو طرف امضا شود.


هم اکنون جلسات کارشناسی اجلاس مشترک میان مقامات دو طرف ایرانی و اندونزیایی با حضور مهدی محتشمی قائم مقام وزیر ارتباطات در امور بین الملل و لکمان معاون وزیر همکاریهای اقتصاد بین المللی اندونزی آغاز شده است. قرار است فردا با حضور وزرای دو کشور که روسای کمیسیون مشترک به شمار می روند، اجلاس ادامه پیدا کند و سند این کمیسیون بعد از تهیه توسط دو طرف امضا شود.


محمود واعظی امروز پنج شنبه ملاقاتهای رسمی خود با مقامات اندونزیایی شامل تنی چند از وزرا و رئیس جمهوری اندونزی را انجام می دهد و طی این دیدارها در خصوص توسعه روابط میان دو کشور مذاکره خواهد کرد.


جلسه کمیسیون مشترک اقتصادی در قالب چهار کمیته مالی و بانکی، صنعت و تجارت و سرمایه گذاری، انرژی و سایر همکاری ها تعیین شده که دو طرف مذاکرات خود را شروع کرده اند.


مهر نوشت : طی این جلسات در خصوص اسنادی که برای امضا در سفر در پیش رئیس جمهوری اندونزی به تهران تهیه شده، دو طرف گفتگو می کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :