موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/107950 :کد

رئیس امور تحقیقات و فناوری

بی نظیرترین سیستم امنیتی و پایداری سیاسی را در کشور داریم

  پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۵
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -بی نظیرترین سیستم امنیتی و پایداری سیاسی را در کشور داریم

رئیس امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: بی نظیرترین سیستم امنیتی وپایداری سیاسی را درکشور داریم.

رئیس امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: بی نظیرترین سیستم امنیتی وپایداری سیاسی را درکشور داریم.

 

به گزارش تحلیل ایران، بهزاد قره یاضی عصر امروز پنج شنبه در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خوزستان در ارتباط با مزایای این استان اظهار کرد: بی نظیرترین سیستم امنیتی و پایداری سیاسی را در کشور داریم ولی در این استان به طور ویژه هرگز دچار ناآرامی های سیاسی نشده ایم. موضوع بعدی نیروهای انسانی فرهیخته که برای توسعه اقتصادی مورد نیاز هستند، است.


وی اضافه کرد: در اقتصاد مقاومتی چند رکن اصلی و اساسی وجود دارد که تأکید بر اقتصاد دانش بنیان و درونزا بودن است. علاوه بر این مزیت های نیروی انسانی فرهیخته و دانش بنیانی، در خوزستان فرصت های سرمایه گذاری در دانش بنیانی هم وجود دارد.


رئیس امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرد: رئیس پارک علم و فناوری خوزستان هم نمایشگاه توانمندی های شرکت های این پارک را برگزار کرده که فرصت خوبی برای جذب سرمایه گذار در این زمینه بود.


قره یاضی گفت: فرصت های سرمایه گذاری در استان خوزستان با وجود مدیریت فرهیخته، دانشگاه های متعدد و افراد فرهیخته بسیار است.


وی ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور حتما از سرمایه گذاری های مشترک با پارک علم و فناوری، دانشگاه ها و مراکز رشد استقبال خوبی می کند. فراتر از حمایت های استانی در مرکز این سرمایه گذاری ها را مورد حمایت قرار می دهیم.


مهر نوشت: در این آئین جمعی از مسئولان ملی و استانی حضور داشتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :