موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/108088 :کد

فرمانده سپاه

درکنار پاسداری از انقلاب به دنبال محرومیت زدایی هستیم

  شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -درکنار پاسداری از انقلاب به دنبال محرومیت زدایی هستیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور گفت: سپاه پاسداران در کنار وظایف پاسداری از انقلاب اسلامی وارد عرصه جدید محرومیت زدایی بر اساس تدبیر و فرمان رهبری شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور گفت: سپاه پاسداران در کنار وظایف پاسداری از انقلاب اسلامی وارد عرصه جدید محرومیت زدایی بر اساس تدبیر و فرمان رهبری شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  محمد علی جعفری روز شنبه در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان مازندران در ساری افزود: رشد و توسعه فکری و اعتقادی مردم یا همان رشد معنوی جامعه هدف نظام جمهوری اسلامی ایران است و این رشد بدون عدالت اجتماعی و اخلاق اسلامی در جامعه امکان ندارد.


وی با بیان این نکته که عدالت به موضوع اقتصاد و اخلاق به مسایل فرهنگی و سیاسی بر می گردد، گفت: امنیت نیز وظیفه اولیه سپاه است ،پس وظایف سپاه پاسداران در حفظ به موقع و درست انقلاب اسلامی به این شکل است که می تواند در تمام مقولات سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی وارد عمل شود.


فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور با اظهار این نکته که مقام معظم رهبری حرکت های اقتصادی سپاه را به ویژه در اقتصاد مقاومتی تایید کردند، گفت: سپاه باید مقوله ایجاد صنایع تبدیلی و فروش محصولات تولید شده را تضمین کند.


وی افزود: ما با سرمایه دارانی که درغیر مسیر وطن پرستی سرمایه دار شدند، کاری نداریم اما سپاه صنایع تبدیلی و تضمین فروش محصولات تولیدی را دراقتصاد مقاومتی با همکاری سرمایه داران انقلابی به صورت جدی دنبال می کند.


وی با اشاره به اینکه ادغام جهاد سازندگی لطمه زیادی به انقلاب به ویژه به محرومان زده است و امروز پس از حدود 2 دهه بسیج سازندگی پرچم محرومیت زدایی را در دست گرفته است ، ادامه داد: رفع محرومیت از جامعه ،ماموریت جدی و اولویت دار سپاه با هدف برقراری عدالت در ایران است.


وی با بیان اینکه تهدید امنیتی و نظامی ،تهدید جدی علیه ایران نیست چراکه آمادگی و ایمان و اعتقاد مردم به انقلاب نهادینه شده است، گفت: تهدید نرم فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی خطرناکترین تهدیدات امروز جامعه است.


وی گفت: بسیجیان ماتند سپاه که حفظ انقلاب را انجام می دهند و دل در گروه انقلاب دارند باید بدانند که خطر برای انقلاب چه خطری است.


وی توضیح داد: تهدیدات امنیتی و نظامی علیه انقلاب اسلامی ،به فرصت تبدیل شده است و جنگ هشت ساله نمونه بارز فرصت انقلاب است که درس مقاومت و ایستادگی را در جامعه ایران نهادینه کرده ،است.


وی اظهار داشت: تهدیدات امنیتی مانند فتنه 88 نیز به فرصت حماسه 9دی سال 88 تبدیل شده است.


فرمانده سپاه بسیج را توان مردمی انقلاب توصیف کرد و گفت: اگر سهم و جنبه مردمی در برنامه ریزی ها استفاده نشود به نتیجه نخواهیم رسید و سازمان بسیج مستضعفان این برنامه را عملیاتی کرده است.


ایرنا نوشت: امروز کسانی که مقابل تدابیر و خطوط ترسیم شده رهبری برای انقلاب اسلامی ایستادگی می کنند و یا حرف برای جهت گیری دارند ،این افراد ضد انقلاب هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :