موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بسیج

a/108093 :کد

دبیر قرارگاه راهیان نور بسیج

۱۶۳ شبکه مجازی علیه بسیج تلاش می کنند

  شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -۱۶۳ شبکه مجازی علیه بسیج تلاش می کنند

اکنون بیش از ۱۶۳ شبکه مجازی به زبان فارسی، علیه انقلاب، بسیج و ارزش های نظام تلاش می کنند و عامل بازدارنده آنها تفکر بسیجی و اخلاص است.

اکنون بیش از 163 شبکه مجازی به زبان فارسی، علیه انقلاب، بسیج و ارزش های نظام تلاش می کنند و عامل بازدارنده آنها تفکر بسیجی و اخلاص است.

 

به گزارش تحلیل ایران، ، سردار یعقوب سلیمانی روز شنبه در سومین همایش دیده بیدار در جمع بسیجیان فرهنگی حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در زمان حاضر بیش از 20 ایستگاه مطبوعاتی علیه نظام به زبان فارسی فعالیت دارند و در دوران دفاع مقدس، جنگ سخت افزاری بود و امروز دشمن با جنگ نرم علیه کشور ما فعالیت می کند.


وی ادامه داد:‌ دشمن سعی دارد با بهره گیری از تمامی توان خود به نظام ضربه بزند که البته در این میدان، بسیج همواره در دفاع از کشور تلاش داشته است و امروز اگر این تفکر در آموزش و پرورش تحقق پیدا کند نظام بیمه خواهد شد.


دبیر قرارگاه راهیان نور بسیج مستضعفان بیان داشت: اگر بصیرت و اخلاص در جامعه نهادینه شود آمریکا با 10 برابر ظرفیت هم نمی تواند در برابر این اخلاص مقابله کند.


سلیمانی بسیج را نماد اقتدار ملی دانست و گفت: منظور از بسیج صرفا سازمان بسیج نیست، بلکه تفکر و نوع نگاه بسیجی است و اینک که انقلاب اسلامی به عمر 40 ساله خود نزدیک می شود، توطئه، حیله و مکر دشمنان اسلام در عرصه های مختلف از جمله جنگ تحمیلی و موضوع هسته ای همه بهانه است زیرا دشمن به دنبال از بین بردن ریشه و تفکری است که معمار بزرگ انقلاب آن را پایه گذاری کرد.


وی با بیان اینکه اگر هفته بسیج گرامی داشته می شود باید از خودگذشتگی، فداکار و بصیرت کسانی سخن گفت که جان خود را با خدا معامله کردند، ادامه داد: بدون شک دفاع مقدس و بسیج امتداد عاشوراست و شکوفایی امروز بسیج را می توان در لبنان و سوریه و طراوات آن را در عراق و یمن مشاهده کرد.


سلیمانی با بیان اینکه بسیج همانند انقلاب از آیات الهی . جنس انقلاب بوده و نماد اقتدار ملی است، به امکانات محدود کشور در زمان دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در زمان جنگ حتی سیم‌ خاردار نیز به ما نمی‌دادند و شرایط سختی داشتیم اما به برکت رمز عملیات‌ها و اخلاص نیروها از اروند که نگاه نظامیان جهان را به خود جلب کرده بود، عبور می‌کردیم.


دبیر قرارگاه راهیان نور با اشاره به اردوهای راهیان نور خاطر نشان کرد: سال‌ گذشته حدود 11میلیون اردو در قالب 60 میلیون نفر روز برگزار شد و بیش از 3.5 میلیون نفر دوره ‌دانش‌آموز در چند سال اخیر در راهیان نور حضور داشته‌اند.


سلیمانی با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از قله‌های رفیع انقلاب است، افزود: دفاع مقدس سیمای زمینی آیات الهی است و تفسیر آیه‌های آسمانی بوده و کهنگی ندارد.


وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس تکراری نیست و جلوه نصرت الهی است، افزود: باید با تمام وجود این موضوع را به نسلی که دفاع مقدس را ندیده‌اند، انتقال دهیم.


ایرنا نوشت: سومین همایش دیده بیدار با حضور وزیر آموزش و پرورش و بسیجیان فرهنگی پایگاه های 20 گانه حوزه ستادی این وزارتخانه در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :