موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/108182 :کد

جلسه هیئت رییسه فدراسیون والیبال؛

گزینه های سرمربیگری تیم ملی والیبال مطرح شدند

  یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -گزینه های سرمربیگری تیم ملی والیبال مطرح شدند

در جلسه هیئت رییسه فدراسیون والیبال که قرار بود در آن برای نیمکت مربیگری تیم ملی تصمیم گیری شود، از ۳ گزینه خارجی نام برده شد.


در جلسه هیئت رییسه فدراسیون والیبال که قرار بود در آن برای نیمکت مربیگری تیم ملی تصمیم گیری شود، از 3 گزینه خارجی نام برده شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، قرارداد رائول لوزانو با تیم ملی والیبال ایران پس از مسابقات المپیک 2016 ریو به اتمام رسید و مسئولان فدراسیون والیبال در مدت اخیر در صدد تلاش برای تصمیم گیری درخصوص جانشین این مربی آرژانتینی بودند.در همین راستا و پس از برگزاری جلساتی با محوریت بررسی عملکرد رائول  لوزانو، هیئت رییسه فدراسیون والیبال ایران امروز تشکیل جلسه داد تا تصمیم نهایی در این باره را اتخاذ کند.

فارس نوشت: در پایان این جلسه 3 گزینه مطرح شد. مارسلو مندز آرژانتینی، آندره آناستازی ایتالیایی و استویچوف اهل کشور بلغارستان مربیانی هستند که فدراسیون والیبال ایران تا 10 روز آینده شرایط آن‌ها را بررسی خواهد کرد تا جانشنین لوزانو را انتخاب کند.این 3 مربی در حال حاضر گزینه‌های نزدیک به نیمکت تیم ملی والیبال هستند که از سوی هیئت رییسه معرفی شدند و  قرار است شرایط آن‌ها مورد بررسی‌های نهایی قرار بگیرد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :