موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی داخلی

a/108237 :کد

فرزند آیت الله موسوی اردبیلی:

اجازات و وکالات آیت الله موسوی اردبیلی بعد از ارتحال باطل شد

  یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۹
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -اجازات و وکالات آیت الله موسوی اردبیلی بعد از ارتحال باطل شد

اجازات و وکالات الله موسوی اردبیلی بعد از ارتحال ایشان باطل شد، بنابراین از دریافت هرگونه وجوه شرعی به نام ایشان اجتناب کنید.

فرزند آیت الله موسوی اردبیلی در اطلاعیه ای خطاب به وکلاء و مسئولان دفاتر مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی اعلام کرد: اجازات و وکالات الله موسوی اردبیلی بعد از ارتحال ایشان باطل شد، بنابراین از دریافت هرگونه وجوه شرعی به نام ایشان اجتناب کنید.

 

به گزارش تحلیل ایران ،   از سایت مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی، در این اطلاعیه که توسط حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی اردبیلی صادر شد، از مسئولان دفاتر پدرش خواست: مؤمنان را برای پرداخت وجوه شرعی به وکلای دیگر مراجع عظام تقلید ارجاع دهند.


آیت الله موسوی اردبیلی از روز دوشنبه اول آذرماه به دلیل عارضه قلبی و گوارشی در بیمارستان لاله تهران بستری شده بود و روز چهارشنبه سوم آذرماه پس از سکته مجدد قلبی و وخامت حال، دعوت حق را لبیک گفت.


پیکر مطهر آن مرحوم روز جمعه پنجم آذر پس از تشییع و اقامه نماز توسط آیت الله شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید ، در حرم مطهر حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد.


ایرنا نوشت: آن مرحوم ، متولد سال 1304 در اردبیل بود که پس از شهادت آیت الله بهشتی از سال 1360 تا 1368 به ریاست دیوان عالی کشور به عنوان عالی ترین مقام قضایی کشور رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :