موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/108263 :کد

ددار با سفیر فلسطین:

شهرک سازی رژیم اشغالگر قدس با شکست قطعی توأم خواهد بود

  یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۱
تعداد بازدید : ۱۳۳   
 تحلیل ایران -شهرک سازی رژیم اشغالگر قدس با شکست قطعی توأم خواهد بود

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل با اشاره به اینکه قدس قبله اول مسلمین است گفت: سیاست های رژیم اشغالگر قدس برای یهودی سازی این شهر مقدس و تداوم شهرک سازی باشکست قطعی همراه خواهدشد.

 

 دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل با اشاره به اینکه قدس قبله اول مسلمین است گفت: سیاست های رژیم اشغالگر قدس برای یهودی سازی این شهر مقدس و تداوم شهرک سازی با شکست قطعی همراه خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ایرنا نوشت: حسین امیرعبداللهیان امروز- یکشنبه- در دیدار «صلاح زواوی» سفیر فلسطین و «شیخ السفرای» دیپلمات های مقیم تهران با بیان این مطلب پیرامون آخرین تحولات فلسطین گفت وگو و تبادل نظر کرد.

 

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در این دیدار بر اهمیت مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکید کرد.وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همچنان بر حمایت قاطع خود از مردم مظلوم فلسطین ادامه خواهد داد. صلاح زواوی سفیر فلسطین نیز در این دیدار جمهوری اسلامی ایران را مهمترین حامی مردم مظلوم فلسطین خواند و بر ضرورت وحدت و همدلی همه گروه های فلسطینی تاکید کرد.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :