موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/108266 :کد

انتقاد نمایندگان تبریز از کمیته رسیدگی به حادثه قطار سمنان

  دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۶
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -انتقاد نمایندگان تبریز از کمیته رسیدگی به حادثه قطار سمنان

نماینده تبریز در نامه‌ای به معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تسریع در رسیدگی به حادثه ناگوار برخورد دو قطار در محور سمنان، از دعوت‌نشدن نمایندگان به جلسه انتقاد کرد.

 نماینده تبریز در نامه‌ای به معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تسریع در رسیدگی به حادثه ناگوار برخورد دو قطار در محور سمنان، از دعوت‌نشدن نمایندگان حوزه انتخابیه تبریز به جلسه رسیدگی به این حادثه انتقاد کرد و خواستار حضور این نمایندگان در جلسات آتی این کمیته شد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  متن نامه زهرا ساعی به جهانگیری معاون اول رییس جمهور به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر جهانگیری

معاون اول رییس جمهور

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند در خبرها آمده بود که جلسه‌ای به ریاست جنابعالی جهت رسیدگی به حادثه قطار تبریز – مشهد در نهاد ریاست جمهوری تشکیل شده است. ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی جهت دقت نظر و تسریع در امر رسیدگی به حادثه ناگوار قطار تبریز ـ مشهد متاسفانه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز ، آذرشهر و اسکو جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل نیامد، در صورتی که ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وکلای مردم به خصوص حوزه انتخابیه خود باید پاسخگوی سوالات و شبهات مردم در خصوص این حادثه ناگوار باشیم. پس چه خوب بود که این مهم با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام می‌شد. امیدوارم در جلسات آتی کمیته رسیدگی موضوع، نمایندگان این حوزه انتخابیه حضور داشته باشند.

با آرزوی توفقیقات روزافزون برای خدمت‌گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

با احترام – زهرا ساعی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :