موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/108351 :کد

گوشی های اندروید

گوشی های اندروید ۷.۱ نمی توانند اسکرین شات آیفون را نمایش دهند

  دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۹
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -گوشی های اندروید ۷.۱ نمی توانند اسکرین شات آیفون را نمایش دهند

به نظر می رسد که برای ارسال اسکرین شات از گوشی های آیفون به پیکسل های جدید گوگل مشکلی وجود دارد زیرا این اسکرین شات ها پس از دریافت به گرافیک به هم ریخته ای نمایش داده می شوند.

 

به نظر می رسد که برای ارسال اسکرین شات از گوشی های آیفون به پیکسل های جدید گوگل مشکلی وجود دارد زیرا این اسکرین شات ها پس از دریافت به گرافیک به هم ریخته ای نمایش داده می شوند.

 

 این مشکل تنها زمانی دیده می شود که کاربران بخواهند از یک گوشی آیفون به یک گوشی پیکسل اسکرین شات ارسال کنند.

مطابق با مباحث مطرح شده در یکی از فروم های محصولات گوگل، اسکرین شات های گرفته شده درون تمامی اپلیکیشن های آیفون (Native یا غیر Native) روی پیکسل ها درست نمایش داده نمی شود. اگرچه اولین کاربری که این موضوع را گزارش داده مدعی شده که این مشکل شامل آیفون 6، آیفون 6s و آیفون 7 نمی شود، برخی دیگر از کاربران مدعی شدند که ارسال اسکرین شات از آیفون 7 به پیکسل ها موجب بروز مشکلی مشابه می شود.


این مشکل حتی در حالت Safe Mode نیز برطرف نمی شود به این معنی که مشکل ربطی به اپلیکیشن های سوم شخص ندارد. علاوه بر این در زمان ارسال اسکرین شات از آیفون به گوشی های مجهز به اندروید 7.0 نوقا یا نسخه های قدیمی تر چنین مشکلی مشاهده نمی شود.

در حقیقت اسکرین شات های ارسالی از آیفون های نسل 6 یا قدیمی تر به اندروید های 7.0 و قدیمی تر کاملا بدون مشکل نمایش داده می شوند به اینر ترتیب این موضوع به صورت مستقیم به گوشی های پسکیل و اندروید 7.1 نوقا و آیفون های 7 و 7 پلاس مرتبط است.


احتمالا نوعی عدم سازگاری بین اندروید 7.1 نوقا و آیفون های 7 و 7 پلاس وجود دارد که مانع از ایجاد ارتباط دقیق بین آنها می شود. حتی اهمیتی ندارد که کاربر از چه اپلیکیشن پیام رسانی برای ارسال این اسکرین شات ها استفاده می کند. اگرچه برخی از کاربران متوجه شده اند که این مشکلی دایمی نیست و برخی از اوقات اسکرین شات های دریافتی از آیفون های جدید اپل درست نمایش داده می شود، اما چنین اتفاقی چندان رایج نیست و تنها در برخی از اپلیکیشن های خاص (اسپاتیفای) دیده شده است.

تابناک نوشت:گوگل هنوز این موضوع را تایید نکرده و اظهار نظری نیز نکرده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :