موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/108376 :کد

طی اظهاراتی بیهوده و بی اساس:

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به تهدید ایران پرداخت

  دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ — ۲۳:۳۴
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به تهدید ایران پرداخت

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گستاخانه و بی اساس، ایران را تهدید کرد که به فکر ماجراجویی علیه این رژیم نباشد .

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گستاخانه و بی اساس، ایران را تهدید کرد که به فکر ماجراجویی علیه این رژیم نباشد .

 

به گزارش تحلیل ایران،"موتی آلموز» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز دوشنبه طی اظهاراتی بیهوده و بی اساس، جمهوری اسلامی ایران را به طور مستقیم تهدید کرد و مدعی شد ایران باید از نبردهای قبلی اسرائیل درباره قدرت ارتش آن، درس بگیرد.

وی در گفتگو با روزنامه سعودی «ایلاف» ضمن ادعای اینکه ایران را نباید بعنوان تهدید درنظر گرفت، مدعی شد تهران بعد از توافق هسته ‌ای با قدرت‌های جهانی، به‌هیچ ‌وجه میانه ‌رو نشده است.سخنگوی ارتش اسرائیل ادعا کرد ایران تغییری نکرده است، نه قبل از توافق هسته ‌ای و نه بعد از آن. اهداف آن مانند قبل باقی مانده از جمله باز کردن جای پا در منطقه و سوزان نگه داشتن آتش جنگ در آن. ما این موضوع را می ‌دانیم و با آن نیز مواجه شده‌ایم.

باشگاه خبرنگاران نوشت: این مقام اسرائیلی در ادمه اظهارات گستاخانه خود ادعا کرد ایران باید از سرنوشتی که بر سر «غزه» آمده درس گرفته و ببیند چگونه حملات راکتی و تونل کنی به اسرائیل، سه جنگ هوایی را در سال‌های اخیر برای غزه به ارمغان آورده و بخش زیادی از این سرزمین را نابود کرد.روزنامه ایلاف درپی تلاش برای گرم کردن روابط اسرائیل و عربستان سعودی، با مقامات مختلف اسرائیلی از جمله ژنرال‌های ارتش، وزیران کابینه، نمایندگان کنست و دیپلمات‌های این رژیم مصاحبه‌ هایی را انجام داده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :