موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/108499 :کد

گزارش‌های تائید نشده ؛

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع ارتش سوریه در حومه دمشق

  چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ — ۰۵:۳۳
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع ارتش سوریه در حومه دمشق

رسانه‌های محلی به نقل ازشاهدان از وقوع انفجار قدرتمند در حومه دمشق خبر داده و نوشته‌اند این انفجارها احتمالا حاصل حمله جنگنده‌های اسرائیلی بوده است.

رسانه‌های محلی به نقل ازشاهدان از وقوع انفجار قدرتمند در حومه دمشق خبر داده و نوشته‌اند این انفجارها احتمالا حاصل حمله جنگنده‌های اسرائیلی بوده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، شبکه الجزیره بامداد چهارشنبه به نقل از «رسانه‌های نظام سوریه» مدعی حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع ارتش سوریه در حومه دمشق شد.پیشتر هم شماری از رسانه‌های محلی نزدیک به معارضان به نقل از شاهدان از شنیده شدن صدای انفجارهای قدرتمند در حومه شهر دمشق پایتخت سوریه خبر داده‌ بودند.پایگاه «شام الاخباریه» نوشته است که به گفته منابع محلی این انفجارها احتمالا ناشی از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه و حزب‌الله لبنان بوده است.بنا بر گزارش‌ها، این انفجار در منطقه «الصبوره» در حاشیه بزرگراه بیروت به دمشق رخ داده است. این منطقه در غرب شهر دمشق قرار دارد.

 

فارس نوشت: پایگاه «المصدرنیوز» نیز نوشته است که جنگنده‌های اسرائیلی با نقض حریم هوایی لبنان و بدون ورود به آسمان سوریه، این حمله را انجام داده‌اند.پایگاه عبری‌زبان «نصیو نت» هم نوشته است که قدرت انفجارها به حدی بوده که تا شعاع 20 کیلومتری شنیده شده است. پایگاه «ملحق» هم در خبری اختصاصی نوشته است که در این حمله چندین خودرو هدف قرار گرفته‌اند.هنوز منابع رسمی سوریه و رژیم صهیونیستی به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :