موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت وگاز

a/108584 :کد

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس:

بازگشت تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم

  چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۶
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -بازگشت تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه عضو کمیسیون انرژی مجلس سهم تولید نفت ایران ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار بشکه در روز شد، گفت: تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم بازگشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه عضو کمیسیون انرژی مجلس سهم تولید نفت ایران 3 میلیون و 975 هزار بشکه در روز شد، گفت: تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم بازگشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس که به همراه هیأت ایرانی برای شرکت در اجلاس اوپک به وین رفته است در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در نشست امروز اوپک ایران به‌رغم کاهش 1.2 میلیون بشکه‌ای نفت اوپک در روز، به هدف خود در بحث تولید نفت خود رسید.

وی افزود: در این نشست سهم تولید نفت ایران به دوران قبل از تحریم بازگشت و سهم تولید نفت ایران 3 میلیون و 975 هزار بشکه در روز شد.عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در مذاکرات امروز در مرحله اول 100 هزار بشکه و در مرحله دوم 75 هزار بشکه با موافقت وزرای نفت و انرژی کشورهای عضو اوپک به میزان تولید نفت ایران در روز اضافه شد.نعمتی در پایان خاطرنشان کرد:‌ در این نشست ایران دچار فریز در تولید نفت نشد و همه کشورهای عضو با ایران در بحث تولید نفت همراهی و همکاری داشتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :