موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/108609 :کد

مجری شبکه بی بی سی وان :

ختم روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) در دولت ترامپ

  پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۲
تعداد بازدید : ۲۹۷   
 تحلیل ایران -ختم روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) در دولت ترامپ

دونالد ترامپ اعلام کرد اعطای روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) را لغو می کند.

دونالد ترامپ اعلام کرد اعطای روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) را لغو می کند.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: دولت او به برنامه فعلی بخت آزمایی برای اعطای ویزای گوناگونی Diversity Visa (لاتاری گرین کارد) خاتمه خواهد داد.

ترامپ به ریموند آرتور، مجری شبکه بی بی سی وان گفت دیگر لاتاری ویزا در کار نیست و امسال پایان اجرای این برنامه خواهد بود.ترامپ افزود این یکی از گام‌های بسیاری است که او برای عمل به وعده‌های انتخاباتی‌اش در خصوص مهاجرت برخواهد داشت.

برنامه سالانه ویزای گوناگونی، روادید (آمریکا) را در اختیار کسانی می گذاشت که شرایط سختگیرانه اما ابتدایی را برای احراز صلاحیت داشته باشند. افراد شرکت کننده در مصاحبه اعطای روادید نیز از طریق بخت آزمایی و به شکل تصادفی توسط یک برنامه رایانه ای مشخص می‌شدند.

طبق برنامه ویزای گوناگونی، متقاضی روادید آمریکا باید تحصیلات در حد مقطع متوسطه (دبیرستان) یا معادل آن داشته باشد، یا طبق مفاد قوانین آمریکا از دو سال تجربه کاری برخوردار باشد.آمارها نشان می دهد تاکنون چند میلیون خانواده از طریق برنامه ویزای گوناگونی به آمریکا مهاجرت کرده اند، اما دونالد ترامپ می گوید آمریکا نمی تواند میزبان همه دنیا باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :