موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/108634 :کد

عضو مجلس خبرگان رهبری:

لغو یک سخنرانی مسئله اصلی کشور نسیت

  پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -لغو یک سخنرانی مسئله اصلی کشور نسیت

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: لغو یک سخنرانی دغدغه مردم نیست که به عنوان مسئله اصلی به آن پرداخته شود، مسئله اصلی بدعهدی آمریکا، انفجار حله و تصادف دو قطار است.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: لغو یک سخنرانی دغدغه مردم نیست که به عنوان مسئله اصلی به آن پرداخته شود، مسئله اصلی بدعهدی آمریکا، انفجار حله و تصادف دو قطار است.

 

به گزارش تحلیل ایران،محمود محمدی عراقی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به دغدغه دولت نسبت به تشکیل کمیته ویژه رسیدگی به لغو یک سخنرانی گفت: بنده موافق لغو هیچ سخنرانی که براساس ضوابط مجاز است، نیستم اما روشن است که ما در کشور مسائل بسیار مهمتری داریم که مردم نسبت به آن نگرانی دارند.


وی افزود: امروز مسائلی مانند بدعهدی های آمریکا، اجتماع عظیم اربعین و جنایت های تکفیری ها مسائل اصلی هستند نه لغو یک سخنرانی.نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بدون شک هیچگاه به چنین مسئله ای نمی پردازند چرا که آن را مسئله اصلی نمی دانند پس چرا برخی مسئولان دولتی به خاطر چنین دغدغه ای کمیته رسیدگی به مسئله تشکیل می دهند؟


محمد عراقی گفت: امروز جنایت هایی که آمریکا در منطقه انجام می دهد باید مسئله اصلی مورد توجه دولت و مسئولان باشد. آمریکا خود را پشت عربستان سعودی پنهان کرده و ما را تهدید می کند.وی افزود: ما امروز در منطقه ای به سر می بریم که مسائل اساسی در آن وجود دارد که تمام این مسائل به خاطر مقابله با عظمت جمهوری اسلامی ایران است پس باید تمرکز و توجه ویژه ای بر این مسائل داشته باشیم نه اینکه نگران لغو یک سخنرانی باشیم.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظاک تصریح کرد: راهپیمایی اربعین آنچنان چشم تکفیری ها را کور کرده که دست به انتقام می زنند. در ۲۰ روز ۲۰ میلیون نفر به زیارت امام حسین (ع) رفتند درحالی که کوچکترین مشکلی در این حلقه زیارتی به وجود نیامد اما تکفیری ها در حله چنان انتقام گرفتند که هزاران خانواده ایرانی و غیر ایرانی عزادار شدند این ها مسائلی است که دولت و مسئولان باید به آن بپردازند.


محمدی عراقی عنوان کرد: امروز مهمترین مسئله بررسی سانحه تصادف دو قطار است که بسیاری از خانواده ها داغدار شدند. باید بررسی کرد که چرا باید چنین اتفاقاتی در کشور ما رخ دهد. هرجای دنیا چنین اتفاقی می افتاد عالی ترین مسئولان مربوطه خودشان استعفا می کردند. باید مسئولان بررسی دقیق صورت گیرد که علت وقوع چنین حوادثی در کشور چیست.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :