موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/108650 :کد

گلکسی S8

دوربین سلفی گلکسی S۸ احتمالاً به فوکوس خودکار مجهز خواهد بود

  پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۲
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -دوربین سلفی گلکسی S۸ احتمالاً به فوکوس خودکار مجهز خواهد بود

این روزها بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در کنار توجه به قابلیت هایی همچون قدرت پردازنده، ظرفیت باتری ومواردی از این قبیل، توجه ویژه ای را نیز به قابلیت های دوربین سلفی محصولات خود معطوف کرده

این روزها بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در کنار توجه به قابلیت هایی همچون قدرت پردازنده، ظرفیت باتری ومواردی از این قبیل، توجه ویژه ای را نیز به قابلیت های دوربین سلفی محصولات خود معطوف کرده اند تا از این طریق بتوانند علاقه‌مندان بیشتری را به خرید اسمارت فون های خود ترغیب کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  حال با نزدیک شدن به سال 2017 میلادی، تب شایعات مربوط به گوشی هایی که قرار است در طی یکی دو ماه آغازین این سال معرفی شوند، داغ‌تر از گذشته دنبال می شود و پرچمداران سال بعد کمپانی سامسونگ نیز از تیررس این شایعات در امان نیستند.

در همین رابطه، امروز گزارشی منتشر شده که در آن به مجهز بودن دوربین سلفی گلکسی اس 8 سامسونگ به قابلیت فوکوس خودکار اشاره می کند. در واقع، این قابلیت به همراه ویژگی هایی دیگری همچون فوکوس خودکار لیزری و فوکوس خودکار تشخیص فاز غالباً در دوربین اصلی گوشی های هوشمند جای می گیرند و کمتر شنیده شده که شرکتی، دوربین سلفی اسمارت فونی را به این قابلیت ها مجهز کند.

البته توجیه منطقی نیز پشت این تصمیم کمپانی ها وجود دارد چرا که به گفته آن ها، قابلیت هایی همچون فوکوس خودکار و یا روزنه دیافراگم وسیع‌تر چندان به کار طرفداران عکس های سلفی نمی آید و تفاوت چندانی را در کیفیت عکس ها ایجاد نخواهند کرد.

تابناک نوشت: اما به نظر می رسد که چشم بادامی ها قصد دارند تا دوربین سلفی کهکشانی سال بعد خود را مجهز به این قابلیت روانه بازار کنند؛ شایعه ای که هنوز درستی و یا نادرستی آن مشخص نشده و باید منتظر ماند و دید که مهندسان این شرکت کره ای می خواهند با افزودن فوکس خودکار به دوربین سلفی گلکسی اس 8، چه تغییراتی را در کیفیت عکس های کاربران ایجاد کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :