موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/108689 :کد

سوریه

نشست بدون نتیجه روسیه با تروریست ها در حلب

  پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -نشست بدون نتیجه روسیه با تروریست ها در حلب

سمیر نشار عضو ائتلاف مخالفان سوری گفت که نشست بین نماینده روسیه و نمایندگانی از گروه های مسلح (تروریست ها) در حلب با وساطت ترکیه بدون نتیجه پایان یافت .

سمیر نشار عضو ائتلاف مخالفان سوری گفت که نشست بین نماینده روسیه و نمایندگانی از گروه های مسلح (تروریست ها) در حلب با وساطت ترکیه بدون نتیجه پایان یافت .

 

به گزارش تحلیل ایران، پایگاه خبری روسیه الیوم روز پنجشنبه گزارش داد، این نشست ها از سه روز پیش و با وساطت ترکیه انجام شد، ولی بدون دست یافتن به نتیجه ای پایان یافت.


نشست روسیه با نمایندگان گروه های مخالف سوریه که ترکیه بر برخی از آنها نفوذ داشته صورت گرفته است.


این مخالف سوری گفت که بی نتیجه بودن این نشست مربوط به تصمیم گیری در باره گروه های مسلح (تروریست ها) محاصره شده در شهر حلب بوده است.


وی اظهار داشت: این نشست ها بدون هیچ گونه نتیجه ملموسی پایان یافت زیرا تصمیم گیری محاصره شدگان در شهر حلب جدای از تصمیم گیری فرماندهان حاضر در خارج از این شهر است.
در همین حال مخالفان مسلح در حلب از ائتلاف مخالفان (تروریست ها) به نام جیش حلب خبر دادند.


یک مسئول در گروهک جبهه الشامیه در این باره به رویترز گفت که تشکیل ارتش جدید به اتخاذ تصمیم کمک خواهد کرد و ممکن است اوضاع را به نفع آنان تغییر دهد.


ایرنا نوشت: این ائتلاف در حالی تشکیل شده که تروریست های مسلح در سوریه در چند روز گذشته ضربه های سختی در مناطق مهم در شمال شرق حلب متحمل شده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :