موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/108852 :کد

آیفون

توضیح اپل در خصوص علت فرسودگی سریع تر باتری های آیفون ۶

  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -توضیح اپل در خصوص علت فرسودگی سریع تر باتری های آیفون ۶

احتمالاً شنیده اید که اپل برای رفع مشکل آیفون های ۶ اس برخی کاربرانش که گزارش داده اند گوشی آن ها به سرعت شارژ باتری خود را از دست داده و به طور ناگهانی خاموش می شود.

 

 

احتمالاً شنیده اید که اپل برای رفع مشکل آیفون های 6 اس برخی کاربرانش که گزارش داده اند گوشی آن ها به سرعت شارژ باتری خود را از دست داده و به طور ناگهانی خاموش می شود، امکان تعویض باتری را فراهم کرده است. اما این شرکت برای آن دسته از افرادی که در صدد یافتن علت این اتفاق در گوشی های آیفون 6 اس هستند، پاسخی را هم در نظر گرفته است که در ادامه خبر به آن اشاره می کنیم.


توضیحات اپل در این رابطه در بخش چینی وبسایت این شرکت به چشم می خورد. در این توضیح آمده است که:


ما مطلع شدیم که تعداد کمی از دستگاه های آیفون 6 اس که در مهر و آبان سال گذشته تولید شده اند، از نوعی ماده سازنده باتری برخوردارند که در واقع پیش از آن که به عنوان باتری بسته بندی شوند، مدت زمان بیشتری در معرض هوای محیط کنترل شده قرار گرفته بودند. در نتیجه این امر، باتری های مذکور نسبت به دیگر باتری ها سریع تر فرسوده می شوند و موجب می شوند دستگاه به طور ناگهانی خاموش شود.

 

کوپرتینویی ها هم چنین به مشتریان خود این اطمینان را داده اند که گوشی هوشمند آن ها با وجود درگیر بودن با این مشکل و خاموش شدن ناگهانی، هم چنان قابل استفاده و ایمن است.

 

دانستن این نکته بسیار ضروری است که این یک مشکل ایمنی به حساب نمی آید. مشتریان باید بدانند که آیفون ها طوری طراحی شده اند که در برخی شرایط، همچون هوای بسیار سرد، به طور ناگهانی خاموش شوند. این اتفاق به این خاطر رخ می دهد که دستگاه و قطعات آن در برابر خطرات احتمالی ناشی از پایین بودن ولتاژ محافظت شوند.

 

تابناک نوشت:قطعاً توضیحات اپل می تواند حاشیه امنی برای کاربران آیفون های 6 اس ایجاد کند؛ به خصوص که مشکلات مربوط به باتری گوشی های هوشمند پس از اتفاقاتی که برای گلکسی نوت 7 سامسونگ افتاد، بیش از پیش کاربران را نگران می کند.

 

 

                               

نوت 7     گلکسی     سامسونگ     باتری     اپل    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :