موضوعات ‌مرتبط: فناوری اندروید

a/108855 :کد

سامسونگ

بروزرسانی پرچمدار های سامسونگ به اندروید نوقا

  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -بروزرسانی پرچمدار های سامسونگ به اندروید نوقا

سامسونگ این روز ها احتمالاً سخت درگیر به روز رسانی مهم ترین بازیکنان خود یعنی گلکسی S۷، S۷ edge، گلکسی S۶، و همچنین نوت ۵ و گلکسی تب S۲ به اندروید نوقا است.

سامسونگ این روز ها احتمالاً سخت درگیر به روز رسانی مهم ترین بازیکنان خود یعنی گلکسی S7، S7 edge، گلکسی S6، و همچنین نوت 5 و گلکسی تب S2 به اندروید نوقا است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  این شرکت ظاهراً قصد دارد در مورد سری موبایل های اقتصادی گلکسی A نیز همین کار را انجام دهد.

بر اساس گزارش تازه ای که از سوی SamMobile منتشر شده، غول فناوری کره ی جنوبی قصد دارد مدل های سال 2016 اسمارت فون گلکسی A خود را در آینده به اندروید نوقا به روز رسانی کند.

هنوز چارچوب زمانی خاصی برای برنامه ی به روز رسانی گلکسی A بر سر زبان ها نیافتاده، اما با در نظر گرفتن تعداد اسمارت فون هایی که در این بازه جای می گیرند و نیز اولویت پایین تر آنها نسبت به پرچمدار های سامسونگ، این کار ممکن است کمی زمان بر باشد.

سامسونگ در حال حاضر سخت مشغول آزمایش بیلد های بتای اندروید نوقا برای گلکسی S7 و گلکسی S7 edge است که انتظار می رود عرضه ی نهایی آن اوایل سال 2017 میلادی تحقق یابد.

 

این شرکت همچنین روی به روز رسانی اسمارت فون های گلکسی S6 و S6 edge سال گذشته و نیز به روز رسانی نوت 5 به اندروید نوقا نیز کار می کند که می تواند برخی زیبایی های GraceUX و بسیاری از ویژگی های نوت 7 را به این اسمارت فون بیاورد.

مدل های گلکسی A سامسونگ از سال 2014 وجود داشته اند و به عنوان اسمارت فونی اندرویدی و غیر پرچمدار، تا امروز پشتیبانی خوبی از سوی سامسونگ دریافت کرده اند.

 

تابناک نوشت: اگر شایعات یاد شده صحت داشته باشند باید گفت امسال نیز اوضاع برای گلکسی A به همین منوال خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :