موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/108881 :کد

اداره کل هواشناسی استان تهران:

افزایش روند آلودگی هوای تهران در سه روز آینده

  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۴
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -افزایش روند آلودگی هوای تهران در سه روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش‌بینی شرایط جوی سه روز آینده، از روند تدریجی افزایش آلاینده‌ها در هوای استان طی این مدت خبر داد.

اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش‌بینی شرایط جوی سه روز آینده، از روند تدریجی افزایش آلاینده‌ها در هوای استان طی این مدت خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، نسیم آنلاین نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی سه روز آینده را صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی کرده است.


دراین گزارش تصریح شده، از فردا(یکشنبه) به تدریج بر میزان آلاینده های جوی در مناطق مختلف استان از جمله تهران افزوده خواهد شد.دراین گزارش با اشاره به اینکه از بعدازظهر امروز(شنبه) شاهد افزایش سرعت وزش باد در سطح استان خواهیم بود، از بعدازظهر دوشنبه با گذر موجی از تراز میانی جو افزایش ابرناکی و در اواخر وقت در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده است.


اداره کل هواشناسی استان تهران دراین گزارش، کمینه و بیشینه دمای تهران در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب (6 و 17)، (7 و 17) و (8 و 18) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.برهمین اساس، ورامین و فیروزکوه(امین آباد) به ترتیب با دمای 14 و منفی یک درجه سانتیگراد گرمترین و سردترین مناطق استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :