موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/108902 :کد

به نقل از العهد:

برگزاری جلسه تعیین جانشین ابوبکر البغدادی

  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -برگزاری جلسه تعیین جانشین ابوبکر البغدادی

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.

 منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از العهد، منابع آگاه از تشدید اختلافات و درگیری های داخلی میان سرکرده های تروریست های داعش در عراق خبر می دهند.

 

در همین راستا، منابع آگاه اعلام کردند که پس از شکست های متوالی تروریست های داعش در برابر عملیات نیروهای عراقی در موصل، سرکرده های تکفیری داعش از فرماندهان گروه های موسوم به «جیش الشام» و «ولایه الرقه» به همراه دیگر سرکرده های امنیتی و نظامی برای حضور در موصل واقع در استان نینوا عراق دعوت کرده اند.منابع آگاه افزودند که هدف از این نشست میان فرماندهان تروریستی در موصل تعیین جانشین برای«ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تکفیری داعش است.

 

مهر نوشت: پیش از این نیز منابع بلندپایه امنیتی و سیاسی در عراق اعلام کرده بودند که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش برای نجات جان خود دائم در حال فرار و تغییر مکان استقرار خود است.

گفتنی است، فرماندهی عملیات قادمون یا نینوا اخیرا اعلام کرد که از ابتدای عملیات موصل تاکنون که ۴۵ روز می گذرد، نیروهای عراقی ۳۶۱ روستا را آزاد و ۶۳۲ خودرو بمب گذاری شده را منفجر کرده اند. همچنین ۳۵۰۰ عملیات هوایی نیز توسط نیروی هوایی عراق علیه تروریست های داعش صورت گرفته است.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :