موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/109077 :کد

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا:

هدف دشمن ناامیدی مردم از نظام است

  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -هدف دشمن ناامیدی مردم از نظام است

هدف اصلی دشمن از اجرای برنامه های مختلف و صرف هزینه های زیاد، مایوس کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد فاصله میان ملت و ولایت فقیه است.

هدف اصلی دشمن از اجرای برنامه های مختلف و صرف هزینه های زیاد، مایوس کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد فاصله میان ملت و ولایت فقیه است.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت الاسلام یدالله غلامی روز دوشنبه در یادواره 277 شهید ورزشکار گلستان در گرگان اظهار کرد: متاسفانه در این بین، برخی از فریب خورده ها دشمن را همراهی کرده و این گونه القا می کنند که نظام توان حل مشکلات مردم و به سامان رساندن نیازهای آنان را ندارد.


وی بیان کرد: یکی از مشکلات کشور، نارسایی های اقتصادی است که اگر مسئولان و مردم به فرمایش مقام معظم رهبری در سال های اخیر مبنی بر اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی توجه بیشتر کرده و به آن عمل می کردند، بخش زیادی از این کمبودها برطرف می شد.


نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا افزود: دشمنان به دنبال ایجاد فاصله میان مردم و رهبری هستند که باید با هوشیاری هر چه بیشتر ، دشمن را در رسیدن به این هدف شوم ناکام گذاشت.


حجت الاسلام غلامی افزود: در سال های اخیر تفسیرهای زیادی از اسلام شده، اما مکتب مورد نظر و تاکید همه بزرگان کشور و دین، اسلام برآمده از فرهنگ ناب محمدی است.


وی ادامه داد: ایران شهدای بسیاری در بخش های گوناگون از جمله هسته ای تقدیم کرد و به همین دلیل پذیرفتنی نیست که جایی در میان قدرت های هسته ای جهان نداشته باشیم.


ایرنا نوشت: حجت الاسلام غلامی با اشاره به فتنه های جدید دشمن نیز بیان کرد: برخی شبهه افکنی ها، بزرگ نمایی تحریم ها، ایجاد همبستگی بین جریان های مخالف داخل و خارج، القای اختلاف میان قوای کشور و بسترسازی برای جریان های حمایت از فتنه از توطئه های جدید دشمن است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :