موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/109131 :کد

عضو کمیسیون شوراها

احراز هویت رای دهندگان به صورت آفلاین و آنلاین

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -احراز هویت رای دهندگان به صورت آفلاین و آنلاین

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت ثبت برای استفاده آفلاین و آنلاین آماده است که با وارد کردن شماره ملی رای دهندگان هویت شخص، مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت ثبت برای استفاده آفلاین و آنلاین آماده است که با وارد کردن شماره ملی رای دهندگان هویت شخص، مورد بررسی و تایید قرار می گیرد، این کار با وارد کردن شماره ملی و کارت ملی محقق می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موافقت شورای نگهبان با احراز هویت الکترونیکی رای دهندگان، اظهار داشت: احراز هویت‌ها به صورت آفلاین هم می‌تواند انجام شود و لازم نیست که حتما به صورت آنلاین انجام شود.


نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در گذشته نیز سابقه داشته احراز هویت رای دهندگان به صورت الکترنیکی انجام شود.عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در تشریح روند احراز هویت رای دهندگان به صورت الکترونیکی، ادامه داد: کارت ملی یا شماره ملی را وارد می‌کنند و بررسی تایید هویت انجام می‌شود که اقدام مناسبی است و از انجام بعضی تخلفات احتمالی جلوگیری می‌شود.محمودی شاه نشین متذکر شد: اسناد هویتی یا شناسنامه‌ای اگر تقلبی باشند از رای دادن صاحبان آن‌ها جلوگیری می‌شود.


وی در خصوص اینکه احراز هویت به صورت الکترونیکی مشروط به تاییدیه های امنیتی است و اینکه چه نهادی باید تایید کند، افزود: شورای نگهبان تجهیزات الکترونیکی را برای احراز هویت انجام می‌دهند.عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت ثبت برای استفاده آفلاین و آنلاین آماده است که با وارد کردن شماره ملی رای دهندگان هویت شخص مورد بررسی و تایید قرار می گیرد. این کار با شماره ملی و کارت ملی محقق می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :