موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/109151 :کد

جابری انصاری:

هیچ پیامی از روسیه منتقل نشده است

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -هیچ پیامی از روسیه منتقل نشده است

بوگدانوف روز دوشنبه به تهران سفر و با همتای ایرانی اش حسین جابری انصاری معاون عربی آفریقایی وزارت خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد.

 
بوگدانوف روز دوشنبه به تهران سفر و با همتای ایرانی اش حسین جابری انصاری معاون عربی آفریقایی وزارت خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد. معاون وزیر خارجه روسیه از  انتقال پیام آمریکا به ایران درباره سوریه خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، میخائيل بوگدانوف معاون وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه گفت که  روسیه پیشنهادات آمریکا برای حل نزاع در سوریه را به ایران منتقل کرد.رویترز به نقل از آژانس رسانه ای روسیه این خبر را منتشر کرده است.

بوگدانوف روز دوشنبه به تهران سفر و با همتای ایرانی اش حسین جابری انصاری معاون عربی آفریقایی وزارت خارجه ایران دیدار و گفتگو کردهم اکنون در نزاع سوریه، مهمترین مسئله وضعیت حلب است. در این شهر مخالفان مسلح و افراط گرایان اسلامی مسلح مناطقی را در دست دارند اما در محاصره کامل ارتش سوریه هستند.

حسین جابری انصاری معاون عربی آفریقایی وزارت خارجه ایران در گفتگو با"عصرایران" اعلام کرد هیچ پیامی از سوی روسیه به ایران منتقل نشد.جابری انصاری با اشاره به سفر بوگدانوف همتای روس خود به تهران تاکید کرد:  هیچ پیامی از هیچ طرفی منتقل نشده است. آنچه انجام شد تبادل نظرات و رایزنی درباره تحولات منطقه و سوریه و مواضع بازیگران مختلف بود.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :