موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فرامنطقه ای

a/109194 :کد

ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ به دنبال انعقاد قرارداد تجاری در ژاپن

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -ایوانکا ترامپ به دنبال انعقاد قرارداد تجاری در ژاپن

در حالی که دفتر رئیس جمهور تازه منتخب آمریکا در نشست میان پدرش و نخست وزیر ژاپن حضور داشت، منتظر است تا توافق تجاری با یکی از کمپانی‌های پوشاک ژاپنی منعقد کند.

 

 

در حالی که دفتر رئیس جمهور تازه منتخب آمریکا در نشست میان پدرش و نخست وزیر ژاپن حضور داشت، منتظر است تا توافق تجاری با یکی از کمپانی‌های پوشاک ژاپنی منعقد کند.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا در حال انعقاد توافق صدور مجوز میان برند پوشاکش و کمپانی بین‌المللی سانی است. در حالی که ایوانکا ۳۵ ساله در نشست میان پدرش با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن حضور داشت، این کمپانی به بررسی جامع محصولات ایوانکا ترامپ پرداخته بود، البته هیچ گزارشی وجود ندارد که نشان دهد ایوانکا با آبه درباره قراردادهای تجاری صحبت کرده است.

 

یکی از نگرانی‌های ویژه ذکر شده در این گزارش روزنامه نیویورک تایمز این است که بزرگترین سهام‌دار کمپانی سانی بانک دولت توسعه ژاپن است.

 

خانواده ترامپ به خاطر تضاد منافعی که با روی کار آمدن دونالد ترامپ مسائلی را در دولت بوجود خواهد آورد، با انتقاد مواجه شده‌اند. ترامپ شخصا وعده داده که از سمتش در سازمان ترامپ کناره گیری خواهد کرد و زمام امور را به سه فرزندش یعنی ایوانکا، اریک ۳۲ ساله و دونالد ترامپ جونیور ۳۸ ساله منتقل می‌کند.

 

خبرها درباره توافقات تجاری ایوانکا با ژاپن از شدت نگرانی‌ها نسبت به اینکه آیا سازمان ترامپ بر دونالد ترامپ در کاخ سفید تاثیر خواهد داشت یا خیر، نکاسته است.

 

ایسنا نوشت: براساس این گزارش ایوانکا دو سال پیش، قبل از آنکه پدرش نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، رایزنی با کمپانی سانی را آغاز کرده بود. برند و تصاویر ایوانکا مشتریان ژاپنی را جذب کرده است.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :