موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/109195 :کد

کشف یک انبار سلاح

کشف یک انبار سلاح و مهمات جنگی در جنوب الجزایر

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -کشف یک انبار سلاح و مهمات جنگی در جنوب الجزایر

نیروهای ارتش الجزایر شب گذشته (دوشنبه) مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی در استان اَدرار در جنوب الجزایر در نوار مرزی با کشور مالی کشف و ضبط کردند.

نیروهای ارتش الجزایر شب گذشته (دوشنبه) مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی در استان اَدرار در جنوب الجزایر در نوار مرزی با کشور مالی کشف و ضبط کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران در بیانیه وزارت دفاع الجزایر در چارچوب مبارزه با تروریسم و حفاظت از مرزها نیروهای ارتش الجزایر دوشنبه شب 5 دسامبر (15 آذر) یک انبار سلاح و مهمات را در نزدیکی نوار مرزی با مالی کشف کردند.


در این بیانیه توضیح داده شده که سلاح های کشف شده شامل 20 قبضه تفنگ از نوع کلاشنیکف و 13 جعبه مهمات، 400 گلوله خمپاره 60 میلیمتری و 116 گلوله انواع توپ بوده است.


وزارت دفاع الجزایر در این بیانیه تاکید کرده که ادامه عملیات واحدهای ارتش در مرزهای الجزایر تاکیدی بر عزم و اراده برای حفظ امنیت کشور و مرزهای این کشور است.


عملیات نیروهای ارتش الجزایر برای مبارزه با تروریست ها و تعقیب آنان و کشف انبارهای تروریست ها ادامه دارد و ارتش این کشور در ماه نوامبر گذشته توانست دو تروریست را دستگیر و دو تن دیگر را به هلاکت برساند.


هفت تن از تروریست ها نیز در جریان عملیات نیروهای ارتش الجزایر خود را تسلیم کردند و 10 عضو حامی گروه های تروریستی نیز دستگیر شده و 40 مخفیگاه تروریست ها نیز کشف و منهدم شده است.


ایرنا نوشت: ارتش الجزایر همچنین توانسته 72 بمب دست ساز و یک کارگاه ساخت مواد انفجاری را منهدم و 34 قبضه تفنگ از نوع کلاشنیکف و 11 قبضه سلاح از انواع مختلف و یک موشک انداز و 17 خمپاره انداز را کشف و ضبط کند.

                               

الجزایر     تفنگ     سلاح     ارتش     حملات موشکی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :