موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/109199 :کد

گلکسی S8 و S8 edge

گلکسی S۸ و S۸ edge سامسونگ به اسپیکر استریو مجهز خواهند بود

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۴۲۲   
 تحلیل ایران -گلکسی S۸ و S۸ edge سامسونگ به اسپیکر استریو مجهز خواهند بود

گلکسی S۸ سامسونگ این روز ها شایعات زیادی به همراه خود دارد چرا که تا تاریخ احتمالی معرفی آن چیزی در حدود دو ماه بیشتر باقی نمانده است.

گلکسی S8 سامسونگ این روز ها شایعات زیادی به همراه خود دارد چرا که تا تاریخ احتمالی معرفی آن  چیزی در حدود دو ماه بیشتر باقی نمانده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  تا اینجا در مورد گلکسی S8، و S8 edge نکات جالب و هیجان انگیزی شنیده ایم؛ هرچه باشد وظیفه ی سنگین جبران فاجعه ی گلکسی نوت 7 بر دوش آنها خواهد بود. اما امروز شایعه ی تازه ای در خصوص اسپیکر های این دو به گوش رسیده است.

تازه ترین شایعه ای که در مورد این تلفن هوشمند به گوش می رسد به قابلیت های پخش صوت این دستگاه باز می گردد. گفته می شود گلکسی S8 و به احتمال بیشتر گلکسی S8 edge به اسپیکر های استریو مجهز خواهند بود. به لطف خریداری شرکت Harman به قیمت 8 میلیارد دلار توسط سامسونگ، ظاهراً اسپیکر های یاد شده نیز باید از همین برند باشند.

با این تفاسیر باید منتظر نشست و دید سامسونگ چگونه از این اسپیکر ها روی پرچمدار جدید خود بهره می گیرد. ممکن است شاهد دو اسپیکر در جلوی دستگاه باشیم یا اینکه در آن مثل آیفون 7، از شکاف گوشی دستگاه به عنوان بلندگو استفاده شود.


دو هفته پیش طی یک کنفرانس مطبوعاتی اشاره ای به احتمال استفاده ی سامسونگ از اسپیکر های قدرتمند هارمن در پیشرفته ترین موبایل های این شرکت شد. بنابراین همه چیز می تواند برای قرار گرفتن اسپیکر های استریوی هارمن روی گلکسی S8 و گلکسی S8 edge مهیا باشد.


تابناک نوشت: هرچه باشد سامسونگ باید از سرمایه گذاری هنگفتی که روی این شرکت کرده استفاده ای هم ببرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :