موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/109201 :کد

نماینده مردم دهلران در مجلس

بدعهدی ها در برجام چهره واقعی استکبار جهانی را نشان داد

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -بدعهدی ها در برجام چهره واقعی استکبار جهانی را نشان داد

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شواری اسلامی گفت: برجام چهره زر و زور استکبار را به نظام بین المللی نشان داد.نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شواری اسلامی گفت:

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شواری اسلامی گفت: برجام چهره زر و زور استکبار را به نظام بین المللی نشان داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، «شادمهر کاظم زاده» در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز -سه شنبه- مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: تحریم‌ها، فشارهای خارجی، شیطنت‌های منطقه‌ای و تهدیدات خارجی با وجود انسجام داخلی نمی‌تواند کوچکترین خللی بر عزم و اراده ملت شریف ایران وارد کند.


وی افزود: علیرغم بدعهدی سریالی آمریکایی‌ها برجام اگر هیچ خروجی نداشته باشد، این حسن را داشت که چهره زر و زور استکبار جهانی که برای مردم ایران اسلامی روشن بود را برای نظام بین‌المللی شفاف‌تر و روشن‌تر کرد.


عضوکمیسیون عمران در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:برجام مطابق فرمایش مقام معظم رهبری با شروع تحریمی که زمان آن تمام شده است، نقض خواهد شد.


نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس همچنین با تبریک روز دانشجو عنوان کرد: امیدوارم مسئولان مربوطه فضا و خروجی دانشگاه‌ها را به سمت اشتغال و کارآفرینی سوق دهند.


کاظم زاده گفت:آنچه به عنوان مهمترین تهدید امروز جامعه اسلامی را درمعرض آسیب قرار داده است و مردم شریف ایران را نگران کرده، موضوعات مربوط به فساد اقتصادی است. چرا که علیرغم تاکیدات مقام معظم رهبری بر مبارزه با مفاسد اقتصادی و تشکیل ستادی با همین عنوان تاکنون نتوانسته ایم این مشکل را ریشه کن کنیم. مهمترین وظیفه ما نمایندگان جلوگیری از فساد اقتصاد و اداری است.


وی به لزوم و ضرورت برخورد با مشکل حقوق های نجومی اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس گزارش های رسیده، مبلغ 23 میلیارد تومان باید عودت داده شود، آیا مسئله 23میلیارد تومان است؟آیا مفسده اقتصادی تنها همین رقم است؟ آیا دستگاه های دولتی و شرکت های دولتی هیچ مشکلی ندارند؟


ایرنا نوشت: این نماینده مجلس به مساله بخشش سود و جرائم وام های زیر صدمیلیون تومان اشاره کرد و گفت از رئیس جمهور می خواهم که موضوع اجرایی نشدن بخشش سود و جرائم وام های زیر یک میلیون تومان را با توجه به محدودیت زمانی در اولویت قرار دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :