موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شهردار

a/109210 :کد

شهردار تهران:

اشتغال و معیشت دو دغدغه بزرگ امروز مردم

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -اشتغال و معیشت دو دغدغه بزرگ امروز مردم

شهردار تهران با تاکید بر اینکه امروز هم با حرف کارها پیش نمی‌رود، یادآور شد: امروز دغدغه مردم اشتغال و وضعیت معیشتی آنهاست.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه امروز هم با حرف کارها پیش نمی‌رود، یادآور شد:امروز دغدغه مردم اشتغال و وضعیت معیشتی آنهاست.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از تسنیم، محمد باقر قالیباف شهردار تهران عصر امروز (سه‌شنبه، 16 آذر) در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در تالار ابوریحان این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: هر کسی که جلوی آزادی بیان را بگیرد خلاف عقل و قانون عمل کرده و هرکسی که بخواهد جلوی افشاگری را بگیرد، اشتباه کرده است. مشکلات و معضلات کشور با سخنرانی له یا علیه این و آن حل نمی‌شود.

 

وی افزود: بدون شک اهمیت 16 آذر آن هم بعد از کودتای ننگین 28 مرداد که دولت ملی این کشور را ساقط کردند، بسیار مهم است. دانشجویان در فضای خفقان در مقابل آن بیگانه ایستادند و خون خود را تقدیم آزادی این ملت کردند؛ اهمیت این مسئله بر کسی پوشیده نیست.شهردار تهران با یادآوری اینکه 16 آذر برای همیشه در تاریخ مانده است، گفت: من یک روستازاده هستم و از آن روزی که ما در روستا بودیم باید بیل می‌زدیم و میوه‌ها را جمع می‌کریم و با حرف میوه‌ها جمع نمی‌شد و کارها جلو نمی‌رفت همانطور که با حرف انقلاب پیش نرفت و نمی‌رود.

 

قالیباف خاطرنشان کرد: به دوران دفاع مقدس که نگاه می‌کنیم در آن دوران نیز امورات با حرف پیش نرفت بلکه با عمل پیش رفت یعنی مردم در میدان جنگ حضور پیدا کردند و جنگیدند و از رجز خوانی صدام و تجهیزات جنگی غرب و شرق نترسید.وی با تاکید بر اینکه امروز هم با حرف کارها پیش نمی‌رود، یادآور شد: امروز دغدغه مردم اشتغال و وضعیت معیشتی آنهاست.

 

شهردار تهران با اشاره به وضعیت اجتماعی کشور در دانشگاه‌ها، خوابگاه‌ها، محیط مدرسه، حاشیه شهرها و بحث طلاق گفت: 33درصد جمعیت اطراف ما امروز حاشیه نشین هستند.وی تاکید کرد: امروز با واردکردن محصولات مختلف کار جوانان کشورهای دیگر را آباد می‌کنیم از این رو برای پیشرفت کشور نیازمند این هستیم که دغدغه مسئولین با مردم یکی شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :