موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/109245 :کد

امیر کویت:

از گفت‌و‌گو با ایران حمایت می‌کنیم

  ﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۲
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -از گفت‌و‌گو با ایران حمایت می‌کنیم

سی و هفتمین نشست شورای همکاری خلیج فارس شامگاه سه شنبه در منامه و با حضور پادشاه سعودی و دیگر سران کشورهای عضو این شورا به جزء عمان آغاز شد.

سی و هفتمین نشست شورای همکاری خلیج فارس شامگاه سه شنبه در منامه و با حضور پادشاه سعودی و دیگر سران کشورهای عضو این شورا به جزء عمان آغاز شد.

به گزارش تحلیل ایران، پادشاه عربستان طی سخنانی در سی و هفتمین نشست شورای همکاری خلیج فارس در منامه اعلام کرد که منطقه با چالش هایی مواجه است و باید مسئولانه با این مشکلات برخورد کرد.


ملک سلمان بدون اشاره به جنایات و تجاوزات 20 ماهه عربستان علیه یمن و کشتار مردم بی گناه یمن گفت: تلاش ها برای پایان درگیری ها در یمن و جنگ علیه این کشور همچنان ادامه دارد.پادشاه بحرین نیز اعلام کرد که امنیت و توسعه دو محور اساسی برای مقابله با هر نوع تهدید است.امیر کویت هم در ادامه نشست سخنرانی کرد و گفت: نشست شورای همکاری در منامه در حالی برگزار شده است که شاهد تغییرات بین المللی سریعی هستیم.وی تصریح کرد: اوضاعی که منطقه در آن به سر می برد، میزان چالش های بزرگ را نشان می دهد.

به نوشته فارس، امیر کویت افزود: ما با چالش هایی مواجه هستیم که امنیت منطقه را تهدید می کند. همه تلاش خود برای کمک به یمنی ها جهت رسیدن به توافق سیاسی را به کار خواهیم گرفت.وی گفت: از گفت‌و‌گو با ایران بر مبنای قوانین بین المللی حمایت می کنیم. جامعه جهانی باید به اسرائیل برای قبول صلح فشار وارد کند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :