موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/109328 :کد

سفیر انگلیس در تهران

انتخابات آمریکا بر اراده ما در اجرای برجام تاثیر ندارد

  چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۰
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -انتخابات آمریکا بر اراده ما در اجرای برجام تاثیر ندارد

سفیر انگلیس در ایران با تاکید بر اینکه دولت انگلیس و شرکای این کشور در اتحادیه اروپا از اجرای کامل توافق برجام حمایت می‌کنند، گفت: شرکت‌های انگلیسی به دنبال افزایش حضور در پروژه‌ها در ایران هستند.

سفیر انگلیس در ایران با تاکید بر اینکه دولت انگلیس و شرکای این کشور در اتحادیه اروپا از اجرای کامل توافق برجام حمایت می‌کنند، گفت: شرکت‌های انگلیسی به دنبال افزایش حضور در پروژه‌های اقتصادی ایران هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، نیکلاس هاپتون گفت‌ در حاشیه مراسم امضای تفام نامه شرکت ملی نفت ایران و شرکت رویال داچ شل، اظهار کرد: حضور من در این مراسم نشانه‌ای بر حمایت دولت انگلستان از اجرایی شدن کامل توافق برجام است و اگر بخواهیم این حضور را اینگونه تعبیر کنیم که موانع اجرایی شدن این توافق از جمله نتیجه انتخابات در آمریکا بر اراده انگلستان در اجرای برجام تاثیر ندارد، برداشت درستی است.


ایسنا نوشت: علاوه بر شرکت بزرگ نفتی شل، شرکت‌های دیگری نیز در حوزه نفت و گاز و سایر حوزه‌های اقتصادی از جمله حمل و نقل به دنبال افزایش حضور در ایران هستند که در این زمینه در هفته آینده تیم بزرگ اقتصادی از انگلستان به ایران سفر خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :