موضوعات ‌مرتبط: ورزشی تیراندازی

a/109349 :کد

بر اساس گزارش:

حذف صبح‌خیز از رقابت‌های تیراندازی آسیا

  چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۶
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -حذف صبح‌خیز از رقابت‌های تیراندازی آسیا

‌تیرانداز قمی در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا ‌‌نتواست همچون سایر حریفان تیر خود را به هدف بزند و از دور مسابقات حذف شد.

‌تیرانداز قمی در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا ‌‌نتواست همچون سایر حریفان تیر خود را به هدف بزند و از دور مسابقات حذف شد.


به گزارش تحلیل ایران، رؤیا صبح‌خیز دختر تیرانداز قمی در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا که به میزبانی تهران در حال برگزاری است، نتواست همچون سایر حریفان تیر خود را به هدف بزند و از دور مسابقات حذف شد.جواد متقیان نژاد دبیر هیئت استان قم در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا داور خواهد بود. این رقابت‌های از امروز در سالن آزادی تهران آغازشده است.


فرمانداری مهاباد – کریمه قم در هفته پنجم لیگ یک والیبال

هفته پنجم لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور با برگزاری 4 دیدار همزمان آغاز می‌شود که تیم کریمه نماینده استان قم در این دوره از رقابت‌ها از ساعت 16 چهارشنبه هفدهم آذرماه در برابر تیم مقاومت فرمانداری مهاباد صف‌آرایی می‌کند.دیدار دوتیم از شبکه استانی مهاباد پخش مستقیم خواهد شد.


حذف رزمی‌کاران قمی از بازی‌های آسیایی اندونزی

تسنیم نوشت: رقابت‌های آسیایی رزمی سبک پنجاب سیلات که از زیرمجموعه ورزش‌های رزمی است، به میزبانی کشور اندونزی در حال برگزاری است که استان قم در قالب تیم ملی کشورمان دو نماینده داشت.علی کریمی، رزمی‌کار جوان قم در وزن 60 کیلوگرم در بازی اول خود به مصاف حریفی از کشور میزبان رفت که درنهایت با قبول شکست برابر حریف خود از دور مسابقات کنار رفت.زهرا شاهمرادی نیز دیگر نماینده قم مغلوب نماینده‌ای از کشور تایلند شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :