موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/109449 :کد

وزیر ارتباطات:

دولت برای خدمت رسانی نگاه حزبی و جناحی ندارد

  پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۰
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -دولت برای خدمت رسانی نگاه حزبی و جناحی ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ما یک رهبر، یک دولت و یک قانون داریم، گفت : دولت تدبیر و امید برای خدمت رسانی به مردم نگاه حزبی و جناحی ندارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ما یک رهبر، یک دولت و یک قانون داریم، گفت : دولت تدبیر و امید برای خدمت رسانی به مردم نگاه حزبی و جناحی ندارد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  محمود واعظی عصر پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: در این دولت هیچ پنهان کاری با رهبر معظم انقلاب و مردم نداریم.


وی اظهار کرد: مردم از دولت انتظار خدمت رسانی دارند و در این راه همگی باید برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اشتغال زمانی ایجاد می شود که کسب و کار رونق بگیرد و برای رونق کسب و کار باید تلاش کنیم بخش خصوصی فعالیت کند.


وی با بیان اینکه 206 روستای سلسله از اینترنت نسل چهار برخوردار می شوند، گفت : برای حل مشکلات ارتباطی و مخابراتی شهرستان های سلسله و دلفان محدودیتی درخصوص اعتبار قائل نیستیم.


واعظی افزود: اگر لازم باشد با جابجایی در ردیف های اعتبارات، سعی می کنیم مشکلات این شهرستان ها برطرف شوند.


وی با بیان اینکه مقدمات لازم برای برخورداری روستاهای شهرستان سلسله از اینترنت پر سرعت فراهم شده است، اظهار کرد: در مرحله نخست این طرح که تا پایان امسال انجام می شود روستاهای بالای یک و 2 هزار نفر جمعیت در اولویت خواهند بود و در مراحل بعد نیز که تا پایان دولت خواهد بود، تمام روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان از اینترنت برخوردار می شوند.


واعظی با اشاره به نصب اینترنت 3G و 4G در مراکز شهری شهرستان سلسله گفت: مکان های پرجمعیت و گردشگری نیز برای پوشش بین 2 اپراتور همراه اول و ایرانسل تقسیم می شوند.


وی با بیان اینکه فکرهای نو می توانند منجر به تحول شوند، افزود: اگر آموزش های لازم به کشاورزان ارائه و زیرساخت های لازم برای صادرات محصولات کشاورزی شهرستان سلسله فراهم شود، اقتصاد منطقه به طور قطع متحول خواهد شد.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اجرای طرح تونل اسپژ شهرستان سلسله تصریح کرد: این طرح فاصله شهرستان سلسله را تا پایتخت 100 کیلومتر کمتر می کند و منجر به رشد و توسعه شهرستان می شود.


ایرنا نوشت:  پیگیری و رایزنی های لازم برای برطرف شدن مشکلات پیش روی این طرح با وزیر راه و شهرسازی برای ادامه فعالیت این طرح حیاتی شهرستان انجام می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :