موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد کلان

a/109490 :کد

به نقل از رویترز :

ممنوعیت پرواز شرکت هواپیمایی آسمان ایران در اروپا

  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۳۸۹   
 تحلیل ایران -ممنوعیت پرواز شرکت هواپیمایی آسمان ایران در اروپا

اتحادیه اروپا اعلام کرده است که به خاطر نگرانی های مربوط به مسائل ایمنی، شرکت هواپیمایی آسمان ایران را از پرواز در اروپا منع کرده است.

 

اتحادیه اروپا اعلام کرده است که به خاطر نگرانی های مربوط به مسائل ایمنی، شرکت هواپیمایی آسمان ایران را از پرواز در اروپا منع کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از رویترز، تصمیم اتحادیه اروپا برای ممنوعیت پروازهای شرکت آسمان در شرایطی است که تهران در حال خرید هواپیماهای مسافربری جدید است تا ناوگان فرسوده خود را نوسازی کند.کمیسیون اروپا روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: خطوط هوایی آسمان نیز به فهرست ایمنی هوایی اروپا افزوده شده است که استانداردهای بین المللی در زمینه ایمنی پرواز را رعایت نکرده است.

تسنیم نوشت: شرکت خصوصی آسمان سومین شرکت هواپیمایی فعال در ایران از نظر اندازه و وسعت ناوگان است. قبلا در ماه اوت گزارش شده بود که شرکت آسمان قصد دارد 20 فروند هواپیمای مسافربری از شرکت میتسوبیشی ژاپن خریداری کند تا از این هواپیماها در مسیرهای داخلی استفاده کند.لغو تحریمهای هسته ای به ایران اجازه داده است تا قراردادهایی به ارزش 50میلیارد دلار برای خریداری هواپیمای مسافربری با ایرباس و بوئینگ منعقد کند. ایران قصد دارد 200 فروند هواپیمای مسافربری جدید خریداری کند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :