موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/109534 :کد

گلکسی نوت 7

گلکسی نوت ۷ های تحویل داده نشده به زودی غیرفعال می شوند

  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۳
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -گلکسی نوت ۷ های تحویل داده نشده به زودی غیرفعال می شوند

گلکسی نوت ۷ های تحویل داده نشده به زودی غیرفعال می شوند

 گلکسی نوت 7 های تحویل داده نشده به زودی غیرفعال می شوند

 

به گزارش تحلیل ایران به دنبال مشکلاتی که برای باتری گلکسی نوت 7 و به دنبال آن انتشار گزارش هایی مبنی بر ترکیدن این گوشی به وجود آمد، کمپانی سامسونگ طی فراخوان هایی از دارندگان این گوشی خواست تا به منظور جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، در سریع ترین زمان ممکن،نوت 7های خود را به یکی از نزدیک‌ترین مراکز این شرکت تحویل دهند.

اگرچه سامسونگ رسماً وجود اشکال در باتری و احتمال انفجار این گوشی را تایید کرد و تخفیف هایی را نیز برای تعویض این گوشی با یکی از پرچمداران و یا استرداد کامل مبلغ پرداختی در نظر گرفت، اما هنوز برخی از دارندگان گلکسی نوت 7 تمایلی به تحویل گوشی های خود ندارند.

حال نمایندگی این شرکت در کانادا گزارش داده که به زودی تمامی گلکسی نوت 7 های تحویل داده نشده، غیر فعال خواهند شد. همچنین در سایر منابع خبری نیز آمده است که این گوشی ها در کشور آمریکا نیز غیرفعال خواهند شد که این کار از راه دور و از طریق ارائه یک بروزسانی صورت می پذیرد.

در همین رابطه، یکی از دارندگان گلکسی نوت 7 در آمریکا که گوشی خود را از اپراتور US Cellular خریده، عنوان کرده که این پیغام را بر روی گوشی خود دریافت کرده است: "در 15 دسامبر، سامسونگ تغییراتی را در این گوشی اعمال خواهد کرد که مانع از شارژ شدن دوباره آن خواهد شد و گوشی د یگر کار نخواهد کرد."

در واقع، این راهکار اندکی با آن چه که سامسونگ در کشورهای دیگر انجام داده، متفاوت است به طوری که در برخی کشورها، گوشی پس از دریافت بروزرسانی، تنها تا 60 درصد شارژ می شد.

حال و با توجه به این پیغام، به نظر می رسد که دارندگان گلکسی نوت 7 در آمریکا حتی قادر نخواهند بود که دیگر گوشی خود را شارژ کنند و این یعنی پایانی بر عمر این گوشی در این کشور.

اما سامسونگ و اپراتور US Cellular هنوز واکنشی در خصوص این پیغام از خود نشان نداده اند که البته اقدام عجیبی هم به نظر نمی رسد.

تابناک نوشت: ناگفته نماند که این شرکت، چندی پیش این گوشی را از لیست دستگاه های تحت پشتیبانی خود در کشورهای نیوزیلند و اتریش خارج کرده و کاربران دیگر نمی توانند از آن در شبکه تلفن همراه این دو کشور استفاده کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :