موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/109537 :کد

در نشست هامبورگ ؛

لاوروف: مواضع آمریکا "عجیب و منتاقض " است

  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -لاوروف: مواضع آمریکا "عجیب و منتاقض " است

لاوروف آمریکا را به تعلل در گفتگوها درباره حلب متهم کرد و گفت هنوز «فرصت خوبی» برای دستیابی به توافق در زمینه حلب وجود دارد.

لاوروف آمریکا را به تعلل در گفتگوها درباره حلب متهم کرد و گفت هنوز «فرصت خوبی» برای دستیابی به توافق در زمینه حلب وجود دارد.
 
 
به گزارش تحلیل ایران  به نقل از خبرگزاری رویترز از هامبورگ،سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه آمریکا را به تعلل در گفتگوها در زمینه توافق برای خروج غیرنظامیان از شهر حلب سوریه متهم کرد و گفت واشنگتن در گفتگوها با مسکو مواضع «عجیب و متناقضی» اتخاذ می کند.

لاوروف با اشاره به این که هنوز «فرصت خوبی» برای دستیابی به توافق در زمینه حلب وجود دارد افزود البته به شرط اینکه آمریکا نظر خود را درباره شرکت در نشست کارشناسان فنی درباره این موضوع که قرار است روز شنبه در ژنو تشکیل شود تغییر ندهد.

 لاورف همچنین در جریان نشست سازمان امنیت و همکاری اروپا در هامبورگ آلمان در جمع خبرنگاران گفت وی اوکراین را مسئول تعلل در دسترسی به توافق درباره تبادل زندانیان جنگی می داند.
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: وی کیف را متهم کرد که از گفتگوهای مستقیم با نمایندگان منطقه دونباس در شرق اوکراین اجتناب می کند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :