موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/109746 :کد

در مصاحبه‌ای با شبکه بی.بی.سی:

دفاع انگلیس از جنایات سعودی‌ها

  یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۲
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -دفاع انگلیس از جنایات سعودی‌ها

وزیر دفاع انگلیس امروز (یکشنبه) در مصاحبه‌ای گفت: موضع ما روشن است عربستان حق دفاع از خود را در برابر حملاتی که علیه آن صورت می‌گیرد دارد!

وزیر دفاع انگلیس امروز (یکشنبه) در مصاحبه‌ای گفت: موضع ما روشن است عربستان حق دفاع از خود را در برابر حملاتی که علیه آن صورت می‌گیرد دارد!

 

به گزارش تحلیل ایران، ایسنا نوشت: مایکل فالون، وزیر دفاع انگلیس در مصاحبه‌ای به شبکه بی.بی.سی گفت: من آماده همکاری با جیم ماتیس، وزیر دفاع جدید آمریکا در دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب این کشور هستم تا تنش‌ها با مسکو فروکاسته و همانطور که گفتم همکاری با روسیه را در زمینه چگونگی دستیابی به یک راه حل برای سوریه ادامه دهیم.

 

فالون تاکید کرد: البته این همکاری با روسیه نمی‌تواند به عنوان یک شریک برابر باشد. روسیه برای ما در غرب یک رقیب استراتژیک محسوب می‌شود و ما باید این مساله را درک کنیم.وزیر دفاع انگلیس همچنین اظهار داشت، عربستان حق تحقق راه حلی را دارد که اجازه بازگشت دولت مستعفی یمن را بدهد.وی در مواضعی جانبدارانه افزود: موضع ما روشن است عربستان حق دفاع از خود را در برابر حملاتی که علیه آن صورت می‌گیرد دارد!وزیر دفاع انگلیس همچنین درباره پیشروی‌های ارتش سوریه در حلب گفت: لندن پیش‌بینی می‌کند که ارتش سوریه در حلب پیروز شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :