موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/109777 :کد

صندوق ذخیره فرهنگیان؛

انتخاب کمیته تحقیق از صندوق ذخیره فرهنگیان

  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۶
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -انتخاب کمیته تحقیق از صندوق ذخیره فرهنگیان

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مشخص شدن اعضای هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه این کمیسیون خبر داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مشخص شدن اعضای هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه این کمیسیون خبر داد.
 

به گزارش تحلیل ایران، سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری نشست بعدازظهر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، از انتخاب اعضای هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: بر این اساس جبار کوچکی‌نژاد رییس، اسدالله عباسی و  علی ادیانی نواب رییس و محمدحسن‌نژاد نیز به‌عنوان دبیر هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شدند.


او همچنین با اشاره به حضور وزیر علوم و معاونان وزیر برای بررسی موضوع آزمون تحصیلات تکمیلی در جلسه امروز کمیسیون خاطرنشان کرد: این موضوع مربوط به سازمان سنجش و دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو است که اخیراً درباره آن اطلاعیه‌ای صادر شده و مقرر شد آیین‌نامه اجرایی از هیات دولت گرفته و سریع ابلاغ شود و کمیسیون نیز برای رفع ابهام استفساریه‌ای به امضای اعضای کمیسیون به صحن ارائه می‌دهند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ادامه داد: بر این اساس مقرر شد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصویب سریع‌تر آیین نامه اجرایی توسط دولت را دنبال کند و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز استسفاریه‎ای را تهیه کردند که با درخواست قید دو فوریت به صحن علنی ارائه کنند تا با صراحت و شفافیت بیشتری از دانشگاه آزاد برای اجرای این قانون نام برده شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین به بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رییس این دانشگاه در نشست امروز اشاره کرد و گفت: نمایندگان نکات مدنظر و سوالات خود را مطرح کردند و در این میان رییس دانشگاه آزاد نیز پاسخ لازم را ارائه کرد.

میرزاده همچنین بر تاکید رییس دانشگاه آزاد اسلامی نیز بر رعایت اشاره کرد و گفت: مقرر شد دو نماینده خواهان تحقیق و تفحص نسبت به بررسی نتیجه جلسه امروز، نظرشان را طی دو روز آینده نسبت به قانع شدن یا نشدن از تحقیق و تفحص عنوان کنند که مشخص شود آیا نیاز به ارائه گزارش در این خصوص وجود دارد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :